Pociąg czy samolot?

Obserwuj wątek

Odp: Pociąg czy samolot?

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
biedroneczki napisał(a):

Jeśli mielibyście wybór czy nad morze udać się pociągiem albo samolotem co byście wybrali i dlaczego?


Ja wybrałbym samolot, a żona jako wielbicielka kolei wybrałby pociąg

Odp: Odp: Pociąg czy samolot?

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Na 100% pociąg Jest kilka powodów Po pierwsze cała nasza rodzina uwielbia podróżować pociągiem. Jeździmy nim bardzo często Po drugie uwielbiamy oglądać świat z ziemi A po trzecie mój mąż za żadne skarby tego świata nie wsiądzie do samolotu Prędzej pójdzie na drugi koniec Polski na nogach niż postawi nogę na pokładzie samolotu

Odp: Pociąg czy samolot?

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
biedroneczki napisał(a):

Jeśli mielibyście wybór czy nad morze udać się pociągiem albo samolotem co byście wybrali i dlaczego?


Ja wybieram samolot Z dwóch powodów. Po pierwsze jest zdecydowanie szybciej i człowiek jak wysiada z samolotu nie jest zmęczony. A po drugie wygodniej

Odp: Pociąg czy samolot?

mocsłodkości
biedroneczki napisał(a):

Jeśli mielibyście wybór czy nad morze udać się pociągiem albo samolotem co byście wybrali i dlaczego?


Zapomniałam dopisać, że fakt iż samolotem dotrą nad morze zdecydowanie szybciej też mnie nie przekonuje Za to mój mąż wybrałby samolot, bo nie lubi siedzieć za długo bezczynnie

Odp: Pociąg czy samolot?

mocsłodkości
biedroneczki napisał(a):

Jeśli mielibyście wybór czy nad morze udać się pociągiem albo samolotem co byście wybrali i dlaczego?


Ja wybrałabym pociąg Nie żebym się bała latać czy coś w ten deseń Jedak lubię oglądać świat zza okna pociągu

Pociąg czy samolot?

biedroneczki
Jeśli mielibyście wybór czy nad morze udać się pociągiem albo samolotem co byście wybrali i dlaczego?

Odpowiedz na/ edytuj Pociąg czy samolot?