Pomóżcie mi z matematyką

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Pomóżcie mi z matematyką

justynak223
akceptuje i rozumię

i uważam, że najlepszym rozwiązaniem jest inwestycja w korepetytora. Miałam w szkole średniej kolegę, który był totalną nogą z matematyki. Przepuszczali go z roku na rok. Przed maturą wziął sobie korepetycje i zdał maturę bez problemu.


zmieniono 1 raz (ostatnio 25 maj 2012 18:21 przez justynak223)

Odp: Odp: Odp: Odp: Pomóżcie mi z matematyką

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
justynak223 napisał(a):


W szkole zaocznej nie ma książek to jest szkoła dla dorosłych. Nosimy tylko notesy i buty na obcasach:-) wystarczy że płacę 100zł miesięcznie za szkołę.Dzięki za pomoc[/quote]

sorry, ale ja też studiowałam zaocznie i jakoś nie było problemu z książkami, tez ich nie kupowałam bo są drogie, ale jest masa książek w bibliotece, czy to w szkolnej, czy też w publicznych bibliotekach. Można nawet kupić książki używane za grosze.


Tak kochana, ale szkoła średnia zaoczna a studia zaoczne to 2 zupełnie inne bajki.
Słyszałam jak jest z tą pierwszą, w każdym razie ciężko nie jest - choć może tę kwestię lepiej rozstrzygać indywidualnie, żeby nikogo nie urazić

A z matematyką tak już jest, że niektórzy mają z nią nie po drodze. Znałam takich, co z polskiego byli bardzo dobrzy, a z matymatyką sobie nie radzili. Albo byli super z matmy, a kompletnie nie odnajdowali się w językach obcych. Trzeba to rozumieć i zaakceptować.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Pomóżcie mi z matematyką

Edward mistrz kuchni
smakosz 1988 napisał(a):

misia5 napisał(a):

A ja mam pytanie z innej beczki

Co robi nauczyciel na lekcji? Skoro zadaje zadania i prace kontrolne znaczy, że chyba w czasie lekcji wykłada to i owo na dany temat. Jeśli ktoś czegoś nie rozumie zawsze może poprosić o pomoc i wytłumaczenie raz jeszcze. Przez internet nie da się komuś wytłumaczyć co i jak ma zrobić. Tu można tylko rozwiązać zadania.

Kiedyś tak próbowałam koleżance chemię tłumaczyć i wiem, że jest to nierealne. Musisz poprosić nauczyciela o pomoc. Przecież on tych zadań z kosmosu nie wziął. Każde z zadań było omawiane na lekcjach. Nawet jeśli dane były inne to jak poszperasz w książkach i zeszytach to zadania uda Cie się rozwiązać.

Misiu ja jeżdżę co 2 tygodnie do szkoły. Byłaś kiedyś w zaocznej szkole? to co robią nauczyciele to kpina w żywe oczy.Myślisz że Oni nie wiedzą że większość osób ściąga z neta? hehe. Niestety musiałam taką szkołę wybrać

nie obraź się, ale moja mama uczy w szkole prywatnej i widzę to z innej strony, tak jak piszesz płacisz 100 zł miesięcznie i wystarczy ale nauczyciele nie zrobią wszystkiego za Ciebie, nie nałożą łopatą wiedzy do głowy, jeśli jesteś w prywatnym liceum to pamiętaj o tym, że będziesz musiała zdać maturę, a żaden nauczyciel tego za ciebie nie zrobi, studia licencjackie robiłam w trybie dziennym, natomiast magisterkę w zaocznym i jeśli mam być szczera większej różnicy nie widzę, może nawet na zaocznych musiałam dać z siebie więcej, rozumiem że masz ślub i mało czasu ale pamiętaj, że robisz to dla siebie, porozmawiaj z nauczycielem, może przełoży Ci termin złożenia pracy i będziesz mogła wziąć się za to po tej ślubnej gorączce. A to że nie znasz wzorów nie stanowi problemu w końcu od czego są tablice trygonometryszne

Odp: Pomóżcie mi z matematyką

justynak223


wpisz ten link w internecie
http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=rachunek+prawdopodobie%C5%84stwa+wzory&source=web&cd=3&ved=0CHUQFjAC&url=http%3A%2F%2Fwww.eduforum.pl%2Fmodules.php%3Fname%3DPublikacje%26d_op%3Dgetit%26lid%3D3888&ei=uGq_T7elAYjMsgbwxKiFCg&usg=AFQjCNH7JhKzKwE15S4QQgNpGNyrJVUWFw

tam są szczegółowo wyjaśnione zadania z rachunku prawdopodobieństwa bardzo podobne do Twoich, ściągają się automatycznie na komputer, myślę, że ci się przydadzą


a tu masz wzory

http://portalwiedzy.onet.pl/130279,,,,rachunek_prawdopodobienstwa_zestawienie_wzorow,haslo.html

Odp: Odp: Odp: Pomóżcie mi z matematyką

justynak223

W szkole zaocznej nie ma książek to jest szkoła dla dorosłych. Nosimy tylko notesy i buty na obcasach:-) wystarczy że płacę 100zł miesięcznie za szkołę.Dzięki za pomoc[/quote]

sorry, ale ja też studiowałam zaocznie i jakoś nie było problemu z książkami, tez ich nie kupowałam bo są drogie, ale jest masa książek w bibliotece, czy to w szkolnej, czy też w publicznych bibliotekach. Można nawet kupić książki używane za grosze.

Odp: Odp: Pomóżcie mi z matematyką

Sarenka napisał(a):

Z tego co pamiętam z zajęć matematycznych, przedstawione przez Ciebie zadania są z zakresu rachunku prawdopodobieństwa. Znajdź w necie wzory i powinnaś sobie poradzić z nimi sama, bo zadania polegają na podstawieniu do wzorów, lub przekształcenia tych wzorów. Powodzenia

Rachunek prawdopodobieństwa mówisz? poszperam.Dzięki ;-0

Odp: Pomóżcie mi z matematyką

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Z tego co pamiętam z zajęć matematycznych, przedstawione przez Ciebie zadania są z zakresu rachunku prawdopodobieństwa. Znajdź w necie wzory i powinnaś sobie poradzić z nimi sama, bo zadania polegają na podstawieniu do wzorów, lub przekształceniu tych wzorów. Powodzenia

zmieniono 1 raz (ostatnio 25 maj 2012 13:25 przez Sarenka)

Odp: Odp: Pomóżcie mi z matematyką

Mati13 napisał(a):

zadania te dotyczą kombinacji i statystyki - informacji na ten temat jest mnóstwo! Poza tym, nie wierzę, że chodzisz do szkoły i nie masz podręcznika, w którym na pewno jest to opisane.
Zadania te głównie opierają się na wariacjach - z powtórzeniami (np zad 3 i 5) oraz bez powtórzeń (zad 4). Wystarczy trochę poszukać w necie i wszystko będziesz mieć pięknie rozpisane, wszędzie są wzory - wystarczy tylko chcieć, a nie czekać aż ktoś za ciebie to zrobi.
Wariacje z powtórzeniami to takie, kiedy możesz 2 razy wylosować to samo, a bez powtórzeń to takie, gdy 1 zmienną możesz mieć tylko raz.

W szkole zaocznej nie ma książek to jest szkoła dla dorosłych. Nosimy tylko notesy i buty na obcasach:-) wystarczy że płacę 100zł miesięcznie za szkołę.Dzięki za pomoc

Odp: Pomóżcie mi z matematyką

Mati13
  • Mati13

  • Posty: 38
  • Przepisy: 889
  • Artykuły: 0
zadania te dotyczą kombinacji i statystyki - informacji na ten temat jest mnóstwo! Poza tym, nie wierzę, że chodzisz do szkoły i nie masz podręcznika, w którym na pewno jest to opisane.
Zadania te głównie opierają się na wariacjach - z powtórzeniami (np zad 3 i 5) oraz bez powtórzeń (zad 4). Wystarczy trochę poszukać w necie i wszystko będziesz mieć pięknie rozpisane, wszędzie są wzory - wystarczy tylko chcieć, a nie czekać aż ktoś za ciebie to zrobi.
Wariacje z powtórzeniami to takie, kiedy możesz 2 razy wylosować to samo, a bez powtórzeń to takie, gdy 1 zmienną możesz mieć tylko raz.

Odp: Pomóżcie mi z matematyką

justynak223
A nie lepiej zainwestować w korepetycje? Zapłacisz co prawda za naukę, ale korepetytor rozwiąże razem z Tobą zadania i na przyszłość kolejne sama będziesz umiała rozwiązać. Umieszczanie zadań z prośbą, aby ktoś je za Ciebie rozwiązał naraża Cię jedynie na uszczypliwe uwagi.

Odpowiedz na/ edytuj Pomóżcie mi z matematyką