Pomysl :o]

Obserwuj wątek

Odp: Pomysl :o]

mamqa
  • mamqa

  • Posty: 123
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 0
Przy okazji zmian... kiedy będzie możliwość edycji swoich przepisów?

Odp: Odp: Odp: Pomysl :o]

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Nie mysl sobie, ze ja jakas sluzaca jestem i wszystko w domq za wszystkich robie, oj nie ! Maz mi czasami gotuje, najczesciej na parze, choc sobie i corce obiad przyrzadzic tez potrafi. Czesciowo z racji tego, ze gotowac lubie i chyba wpadlam w jakis nawyk (zreszta z domu wynioslam dbalosc mamy o te sfere zycia), a z drugiej - maz czesto pracuje, bardzo czesto na dwa shifty, a i zazwyczaj mam w pogotowiu 2 obiady, taki tryb zycia (chwilowy mam nadzieje). Kiedys, gdy w Polsce pracowal po 5 godzin w biurze- choc oficjalnie pracowal 8, mielismy czas na wspolne pichcenie, teraz to jest najczesciej przynoszenie z ogrodka, obieranie, krojenie, tarkowanie. Choc przyznam, ze prawie nigdy nie obieram i nie gotuje ziemniakow na obiad, bo to jest dzialka meza.

Odp: Odp: Pomysl :o]

wio
  • wio

  • Posty: 69
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 3
Sarenka napisał(a):

A do garow pogonie, ku uciesze mojej rodzinki i reszty uzytkownikow, ktorzy cenia moje przepisy

gon rodzine do garow tylko delikatnie i nic na sile ja tak robilam i bardzo mi za to dziekuja,woda w czajniku im sie nie przypali .Gdy wjezdzalam nie plakali ze nie beda mieli co jesc-damy rade mowili i dawli i o to chodzi



Odp: Pomysl :o]

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
A do garow pogonie, ku uciesze mojej rodzinki i reszty uzytkownikow, ktorzy cenia moje przepisy

Odp: Pomysl :o]

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Witam. Przymilanie sie Bahusie - ja bym tak tego nie nazwala. To raczej szacunek i sympatia ku Twojej osobie, ktrore ty delikatnie wykorzystujesz. Takie jest moje zdanie (i nie tylko moje). Ale w zadne konflikty popadac z Toba nie zamierzam, po prostu wyrazam swoje spostrzezenia... tak jak Ty szczerze wyraziles sie o Ulci...

Odp: Pomysl :o]

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Howg....Winnetou...
Teraz widać wyraźnie, że prowadzenie dużego portalu to nie "w kij dmuchał" Wpierw trzeba się niestety sparzyć i "zapłacić" frycowe...ale potem już idzie jak "z płatka". Właśnie daje się zauważyć, że strona po pewnych "perturbacjach" wychodzi na prostą. A to, że paru obrażonych (którym najczęściej wcześniej udowodniono nieuczciwość) odejdzie, wpierw na ubliżając tym, którym na prawdę zależy aby stronka rozwijała się i rosła w potęgę...to "kij w oko" Mam to dokładnie w nosie. Zawsze będę sobie cenił ludzi, którzy podobnie jak ja chcą dbać o dobre imię gotujmy.pl. A to, że się mnie posądza o konszachty i "przymilanie" się administratorom (bezpodstawne zresztą) mam w głębokim poważaniu.
Howg...też powiedziałem...
Bahus

PS. Tym stwierdzeniem przestaję się (póki co) na ten temat wypowiadać.

Chochle w garści, łychy w dłoń...i do garów: goń, goń, goń...
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Pomysl :o]

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Sarenka napisał(a):

Pomysl wpadl na mnie, nie ja na niego Poniewaz anulowano punktacje za aktywnosc na forum, proponuje tym samym zwiekszyc punktacje za komentarze do przepisu. Zapewne to nie wypali, bo nie wystarczy mi poparcia ale... pomysl pomyslem, wiec podzielic sie z nim moge . Argumentacja: Cierpie na chlodny nastroj pustki jaki tutaj ostatnio zapanowal... zdalam sobie wlasnie sprawe, ze przepisy sa komentowane bardzo rzadko A przeciez byloby ciekawiej, gdyby tak wiecej osob zechcialo uruchomic jakas aktywnosc, a konkretnie mam na mysli komentarze. A podazajac za smacznym kaskiem, jakim dla wielu tutaj, jest perspektywa ustrzelenia dodatkowych punktow (ktora niedawno utracili na forum), pomyslek moze byc calkiem nieglupi .
[/quote]
Sarenka, widze, ze Ci zalezy na rozruszaniu forum, to jest fajne
Natomiast wydaje sie, ze wszystko co proponujesz - juz przerabialismy. Byly juz punkty za komentarze i pojawialy sie komentarze bardzo kiepskie merytorycznie, tak jak posty - tylko zeby zaliczyc punkty.
Byly rowniez o tym wątki, gdzie ludzie domagali sie usuniecia tych punktów. Co z tego, ze komentarzy bylo wiecej? Byly nieprzydatne, wiekszosc z nich to uśmieszek lub zwrot "Pycha, muszę zrobić". Na wniosek ogromnej większości zaangażowanych użytkowników - zostały te punkty zawieszone. I, szczerze mowiac, choc dluuugo bronilem tych punktow, jestem szczesliwy ze juz ich nie ma.
Sarenka napisał(a):

ze powiedziawszy brakuje mi tutaj komentarzy do przepisow, i uwazam, ze aktywnosc na tym polu jest znikoma To byl moj pomyslek, moze ktos ma inny, jakby tu mozna rozbudzic nieco aktywnosc, nierozmownych uzytkownikow?

Powiem tak. Prowadzimy ten serwis od kwietnia 2008. Ponad rok. I jedno co sie dowiedzialem, to ze aktywnosc musi plynac z serca i szczerych chęci. Mozemy wprowadzic punkty, nagrody, bonusy, itd, ale skonczy sie na kłótniach jesli nie bedzie szczerych checi zeby ten serwis wspoltworzyc. Ot , co.

pozdrowienia!

zmieniono 1 raz (ostatnio 13 cze 2009 12:31 przez dobry)

Pomysl :o]

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Pomysl wpadl na mnie, nie ja na niego Poniewaz anulowano punktacje za aktywnosc na forum, proponuje tym samym zwiekszyc punktacje za komentarze do przepisu. Zapewne to nie wypali, bo nie wystarczy mi poparcia ale... pomysl pomyslem, wiec podzielic sie z nim moge . Argumentacja: Cierpie na chlodny nastroj pustki jaki tutaj ostatnio zapanowal... zdalam sobie wlasnie sprawe, ze przepisy sa komentowane bardzo rzadko A przeciez byloby ciekawiej, gdyby tak wiecej osob zechcialo uruchomic jakas aktywnosc, a konkretnie mam na mysli komentarze. A podazajac za smacznym kaskiem, jakim dla wielu tutaj, jest perspektywa ustrzelenia dodatkowych punktow (ktora niedawno utracili na forum), pomyslek moze byc calkiem nieglupi . A szczerze powiedziawszy brakuje mi tutaj komentarzy do przepisow, i uwazam, ze aktywnosc na tym polu jest znikoma To byl moj pomyslek, moze ktos ma inny, jakby tu mozna rozbudzic nieco aktywnosc, nierozmownych uzytkownikow?

Odpowiedz na/ edytuj Pomysl :o]