Propozycja odnośnie galerii

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Propozycja odnośnie galerii

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
nie rozumiem i w ogóle pomysłu tworzenia kolejnej galerii skoro każdy przepis ma swój odnośnik do działu z komentarzami gdzie każdy może coś napisać albo właśnie wstawić zdjęcie swojej potrawy

Odp: Odp: Propozycja odnośnie galerii

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
luna19 napisał(a):

tez jestem tego zdania.. Dobrze jest jak jest
Kazdy wybiera najlepsze zdjęcie potrawy a nie wrzuca ile tam napstrykal

Masz rację!Każdy zadba sam o wizerunek swojej potrawy! Jeżeli będę chciała poprosić o pomoc - zrobię to. Ale nie chcę "uszczęśliwiania" mnie na siłę

Odp: Propozycja odnośnie galerii

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
tez jestem tego zdania.. Dobrze jest jak jest
Kazdy wybiera najlepsze zdjęcie potrawy a nie wrzuca ile tam napstrykal

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Propozycja odnośnie galerii

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Netka napisał(a):

Po glebszym przemysleniu,stwierdzam ,ze jednak wygodniej by bylo umieszczac zdjecie razem z komentarzem bezposrednio pod przepisem.

To przemyśl jeszcze widok strony pod przepisem, kiedy tak "wpadnie" np. 10 komentarzy każdy z kilkoma lub kilkunastoma ( w zależności od punktacji za zdjęcie)zdjęciami.Bałagan i chaos.

Odp: Odp: Propozycja odnośnie galerii

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Senqa napisał(a):

SUper pomysl ;D Ja ostatnio jak zrobilam pycha sernik Luny,to w poscie napisalam,bo napawde dobry ! ;-))))

No i fajnie.Napisałaś na forum, umieściłaś zdjęcia.Jak widzisz, można bez sztucznych punktów i specjalnej galerii.Mamy odpowiednie wątki i czy to nie wystarczy?

Odp: Propozycja odnośnie galerii

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
k.tyczynski napisał(a):

Witam forumowiczów
Mam taką propozycję, ażeby dodać jedną galerię na portalu. Chodzi mi o to, żeby przy każdym przepisie umieszczonym przez innych użytkowników była dodatkowa opcja "dodaj własne zdjęcie". Wtedy moglibyśmy prezentować własne interpretacje danej potrawy, a inni użytkownicy mogliby oceniać te zdjęcia. Pod zdjęciem głównym byłaby opcja Zobacz galerie lub podobna, a pod nią wstaw własne... Co o tym sadzicie? Za takie zdjęcie można by dostać określoną przez administrację liczbę punktów. Ciekawe jakby się to sprawdziło? Zapraszam do dyskusji. Pozdrawiam

P.S. Oczywiście zdjęcia musiałyby być akceptowane przez moderatora

Taka galeria na innej stronie kulinarnej jest przedmiotem ożywionych sporów.Nie jest to dobry pomysł. Powoduje wiele konfliktów między użytkownikami. Nie sprawdza się w ogóle. Dla mnie do przyjęcia byłaby galeria zdjęć nie powiązana z przepisami.Można by w niej dodawać zdjęcia wykonanych potraw wg przepisów innych.Do galerii ale nigdy do przepisów.Nie mogłoby to być punktowane. Przepisy są chronione prawem autorskim i to nie moderator ma prawo decydować o dodaniu cudzych zdjęć, a autor-właściciel przepisu.Dodając przepis każdy ma swoją wizję potrawy i nie każdy życzy sobie ingerencji osób trzecich w jego pracę, a dodawane zdjęcia są na bardzo różnym poziomie. Chcąc zdobyć łatwe punkty użytkownicy umieszczają czasem żenujące zdjęcia. Na tej stronie, jak dotychczas nie było "wyścigu szczurów".Dlaczego mielibyśmy burzyć spokój strony dla jakichś źle przyjętych gdzie indziej pomysłów?

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Propozycja odnośnie galerii

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Po glebszym przemysleniu,stwierdzam ,ze jednak wygodniej by bylo umieszczac zdjecie razem z komentarzem bezposrednio pod przepisem.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Propozycja odnośnie galerii

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
luna19 napisał(a):

Netka napisał(a):

Moim zdaniem fajnie by bylo gdyby pod przepisem mozna by bylo umiescic komentarz razem ze zdjeciem


ale przecież mozna, jest taka możliwośc od dawna.. pod kazdym przepisem jest odnośnik "FORUM" i tam mozna wstawić swoje zdjecia i napisac o swoich wyczynach z przepisem

No faktycznie jest,sprawdzilam wlasnie pzed chwilka.Dzieki

Odp: Odp: Odp: Odp: Propozycja odnośnie galerii

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Netka napisał(a):

Moim zdaniem fajnie by bylo gdyby pod przepisem mozna by bylo umiescic komentarz razem ze zdjeciem


ale przecież mozna, jest taka możliwośc od dawna.. pod kazdym przepisem jest odnośnik "FORUM" i tam mozna wstawić swoje zdjecia i napisac o swoich wyczynach z przepisem


zmieniono 1 raz (ostatnio 06 lis 2010 22:13 przez luna19)

Odp: Odp: Odp: Propozycja odnośnie galerii

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Moim zdaniem fajnie by bylo gdyby pod przepisem mozna by bylo umiescic komentarz razem ze zdjeciem

Odpowiedz na/ edytuj Propozycja odnośnie galerii