Prośba do Adminów

Obserwuj wątek

Odp: Prośba do Adminów

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Bahus napisał(a):

Bardzo proszę o skreślenie mnie z listy rankingowej o kubeczek. Postanowiłem o to poprosić ponieważ kubeczki, które już zdobyłem w zupełności mi wystarczą. Mam jeszcze bardzo dużo przepisów do dodania, również mam plany co do artykułów.
W takiej sytuacji przez kolejne miesiące pewnie też bym wygrywał. Niech zatem inni dostąpią przyjemności posiadania na swoich stołach tych fajnych zielonych kubeczków.

Wielki gest-to się ceni.Masz ode mnie wielgachnego +

Odp: Prośba do Adminów

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0

no, wprawdzie kubeczki troche posmutniały i zadzwięczały żałośnie z kartonu, ale słowo się rzekło i tak się stanie
zawsze zresztą Bahus może rzec magiczne słowo i swą banicję cofnąć

Odp: Odp: Prośba do Adminów

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
no nie...do kawy też się jakaś porcelana znajdzie
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Prośba do Adminów

Bahuskum jak zorganizujesz zjazd u siebie to napoje będa tylko butelkowo/puszkowe? A kawkę w czym nam zaserwujesz? -chyba nie w jednorazówkach plastikowych, toż byłaby hańba

Odp: Prośba do Adminów

Będzie zrobione - zadziala od 1 lutego
pzdr
hgg

Prośba do Adminów

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Bardzo proszę o skreślenie mnie z listy rankingowej o kubeczek. Postanowiłem o to poprosić ponieważ kubeczki, które już zdobyłem w zupełności mi wystarczą. Mam jeszcze bardzo dużo przepisów do dodania, również mam plany co do artykułów.
W takiej sytuacji przez kolejne miesiące pewnie też bym wygrywał. Niech zatem inni dostąpią przyjemności posiadania na swoich stołach tych fajnych zielonych kubeczków.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Prośba do Adminów