Przez żołądek do serca !!!

Obserwuj wątek

Odp: Przez żołądek do serca !!!

Mój facet zabrał mnie na sushi - chciał się popisać wyrafinowaniem, ale nie potrafił jeść pałeczkami. Kiedy pierwszy raz gotowałam u niego obserwował mnie bardzo podejrzliwie i widać było, że testuje. Zakochał się w moich paprykach nadziewanych bryndzą i w rozmaitych sałatkach, w ogóle lubi lekką kuchnię. Przeżyliśmy wielki kryzys, kiedy powiedział mi, że co prawda uwielbia moje jedzenie, ale woli jeść w knajpie, bo się robi mniej bałaganu w kuchni i nie trzeba wietrzyć. Takie starokawalerskie nawyki. Wtedy się obraziłam i przestałam robić nawet herbatę. Tłumaczył się, że nie to miał na myśli i takie tam. Potem wyjechał na miesiąc, coś tam mu się w głowie poprzestawiało i od czasu, gdy wrócił woli jadać w domu niż w knajpie i nie przeszkadza mu nic

Odp: Przez żołądek do serca !!!

marietta
  • marietta

  • Posty: 57
  • Przepisy: 2157
  • Artykuły: 15
A ja bym zaserwowała mojemu ukochanemu moje pizze z moimi najlepszymi składnikami,np.łosoś,ostre przyprawy,zupę pomidorową na ostro,a na deser omlecik
z bitą śmietaną i kulkami czekoladowymi w wersji dla dorosłych pokropionym Advocatem.

Odp: Przez żołądek do serca !!!

Mikrula
  • Mikrula

  • Posty: 17
  • Przepisy: 34
  • Artykuły: 0
To ja tez dorzuce moja historyjke Kiedy jeszcze byly nasze poczatki,postanowilam ukochanemu ugotowac slaski obiad-rolada,kluski i modro kapusta-a poniewaz wracalam do Polski(maz jest Grekiem) postanowilam nagotowac na 3 dni.Zjadl wszystko w ciagu nocy,tak mu smakowalo.Niestety nastepnego dnia obejmowal muszle klozetowa i cierpial katusze...tak sie zaczela nasza miloscCzerwonej kapusty nie chce teraz jesc ale ogolnie chwali moja kuchnie bardziej niz swojej mamy.

Odp: Przez żołądek do serca !!!

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
margolata napisał(a):

Okazuję się że wśród naszych gotujących forumowiczów jest część poszukujących swoich drugich połówek. Możemy połączyć przyjemne z pożytecznym Gotowanie i szukanie "tych jedynych". Ci którzy mają długi staż w związkach pochwalą się swoimi przepisami na udany i dobry związek. A może ktoś z nas zaczarował swojego partnera jakimś daniem i trafił przez żołądek do serca drugiej osoby Wiem że panie są odważniejsze, ale zapraszamy do wypowiedzi również panów tych poszukujących i tych którzy już znaleźli te jedyne
Cherry to specjalnie z myślą o Tobie
Skoro ja zachęcam to ja zacznę Poznałam mojego męża w sieci na komunikatorze tlen, nigdy w życiu nie przypuszczałam że będę miała męża z internetu
Co do potraw jakie sobie zaserwowaliśmy w niedługim czasie po poznaniu się to mąż zabrał mnie na kluski śląskie podane na jednym talerzu i z jednym widelcem (czasy studenckie i to nieźle) a ja dzięki mojej mamie podałam mu gołąbki (jego ulubione danie jak się okazało)


A ja mojego malzonka wciaz oczarowuje swoimi daniamiOn tez sie stara i od czasu do czasu cos wymysli.A jak bylo za piewrszym razem?To wlasnie on zaprosil mnie do restauracji na "krwistego stejka" i plonace lody na deser.Oj strasznie mi sie to podobalo.No a teraz to ja mu serwuje pyszne obiadki,chociaz od czasu do czasu uciekamy cos zjesc"na miescie"

Odp: Przez żołądek do serca !!!

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
a u mnie to było tak.. Miał wpaśc na kolacje, zrobilam zapiekanke makaronową z makaronu spaghetti
Była pyszna tylko był z tego wielki ubaw bo u niego w domu nie jadło sie spaghetti i nie umial sie do tego zabrać ... jakos po wielkich trudach zjadł porcję
A za tydzień zapytal kiedy bedzie taka zapiekanka bo strasznie mu posmakowała

zmieniono 1 raz (ostatnio 05 gru 2010 14:17 przez luna19)

Odp: Przez żołądek do serca !!!

magdafer
  • magdafer

  • Posty: 103
  • Przepisy: 39
  • Artykuły: 0
ja mojemu mezowi podalam taki szybki obiad https://gotujmy.pl/szybki-obiad,przepisy,61698.html i mu bardzo smakowal,odwiedzil mnie wtedy niespodziewanie w domu,wiec na szybko musialam cos wymyslec i byl to strzal w 10

Przez żołądek do serca !!!

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
Okazuję się że wśród naszych gotujących forumowiczów jest część poszukujących swoich drugich połówek. Możemy połączyć przyjemne z pożytecznym Gotowanie i szukanie "tych jedynych". Ci którzy mają długi staż w związkach pochwalą się swoimi przepisami na udany i dobry związek. A może ktoś z nas zaczarował swojego partnera jakimś daniem i trafił przez żołądek do serca drugiej osoby Wiem że panie są odważniejsze, ale zapraszamy do wypowiedzi również panów tych poszukujących i tych którzy już znaleźli te jedyne
Cherry to specjalnie z myślą o Tobie
Skoro ja zachęcam to ja zacznę Poznałam mojego męża w sieci na komunikatorze tlen, nigdy w życiu nie przypuszczałam że będę miała męża z internetu
Co do potraw jakie sobie zaserwowaliśmy w niedługim czasie po poznaniu się to mąż zabrał mnie na kluski śląskie podane na jednym talerzu i z jednym widelcem (czasy studenckie i to nieźle) a ja dzięki mojej mamie podałam mu gołąbki (jego ulubione danie jak się okazało)

Odpowiedz na/ edytuj Przez żołądek do serca !!!