Restauracja Polka Żelazowa Wola

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Restauracja Polka Żelazowa Wola

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Tit napisał(a):

A swoją drogą jak mogłam nie zauważyć tej reklamy tak długo? Drodzy państwo za reklamę się płaci -


A ja uważam, że jeśli pani Magda Gessler. maczała w tej restauracji palce...to jest to raczej antyreklama.

Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Restauracja Polka Żelazowa Wola

A swoją drogą jak mogłam nie zauważyć tej reklamy tak długo? Drodzy państwo za reklamę się płaci -

Odp: Restauracja Polka Żelazowa Wola

Nie byłam w Żelazowej Woli szczerze mówiąc nigdy - wstyd przyznać (chyba mam za blisko)

Odp: Restauracja Polka Żelazowa Wola

Smakosz33
  • Smakosz33

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Czy ktoś z Was już był w Polce w Żelazowej Woli? Jakie wrażenia? bo za 2tygodnie będę i chciałabym odwiedzić.

Restauracja Polka Żelazowa Wola

Restauracja Polka
W lutym 2010 roku, odbędzie się wielkie otwarcie Restauracji Polka w Żelazowej Woli.

Obchodom 200. urodzin Fryderyka Chopina towarzyszyć będzie otwarcie restauracji Polka w Żelazowej Woli. Koncepcja smaków i wnętrz restauracji sygnowana jest nazwiskiem Magdy Gessler.

Goście restauracji Polka będą mogli wybrać z bogatego menu dania takie jak barszcze kiszone białe i czerwone, patelenki ze skwierczącą kaszanką na jabłku z chrzanem, schabowe wielkie jak talerze z naturalnie kiszoną kapustą, zupy pełne aromatów z polskiej ziemi. W karcie znajdą się także ciasta, o których marzymy, kiedy babcie nam opowiadają oraz gorzki, czekoladowy Tort Chopin – poważny i muzyczny jak nazywa go Magda Gessler.
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Restauracja Polka Żelazowa Wola