Solenie ziemniaków

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Solenie ziemniaków

mocsłodkości
Uwielbiam ziemniaki z dodatkiem świeżo posiekanego koperku. Ten aromat sprawia, że człowiek czuje, że żyje Lubię też ziemniaki ze szczypiorkiem lub zieloną cebulką. Pycha

Odp: Solenie ziemniaków

efu7
  • efu7

  • Posty: 15
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja lubię ziemniaki bez soli, ale jeśli gotuję komuś, to solę na końcu. A jeśli w ogóle robię puree, to dopiero po odcedzeniu, jak tłukę je z masłem, mlekiem i koperkiem

Odp: Odp: Solenie ziemniaków

mocsłodkości
Ja solę ziemniaki na koniec. Kiedyś soliłam na początku, ale jakoś bardziej smakują mi te posolone na finiszu gotowania. Jeszcze lepsze są z dodatkiem czosnku

Odp: Solenie ziemniaków

zielonka
  • zielonka

  • Posty: 55
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Gotuję je zwykle w szybkowarze, dlatego solę na początku. Jeśli w zwykłym garnku, to też - próbowałam kiedyś się przestawić na solenie na koniec, ale wciąż o tym zapominałam i po trzech niesłonych obiadach w jednym tygodniu dałam sobie spokój i solę na początku.

Solenie ziemniaków

ciasteczka
Hej. Mam pytanko. Jak gotujecie ziemniaki na obiad to, w którym momencie je solicie? Ja solę je pod koniec gotowania, co mojego męża dziwi, bo on zawsze soli je na samym początku. Ja wolę na koniec dzięki temu ziemniaki będą i tak smaczne, ale nie wchłoną nadmiaru soli. A jak to jest u Was?

Odpowiedz na/ edytuj Solenie ziemniaków