Surówka z kiszonej kapusty

Obserwuj wątek

Odp: Surówka z kiszonej kapusty

katarzynafijoł
My przepadamy za tą z Ogródka Dziadunia, bo ma świetny skład, zupełnie jak ta przygotowana przez moją teściową! Ja niestety nie mam czasu na kiszenie, ale na szczęście są produkty wysokiej jakości dostępne na rynku

Odp: Odp: Odp: Surówka z kiszonej kapusty

biedroneczki
Dzięki za propozycję. Wypróbuję do jutrzejszego obiadu

Odp: Odp: Surówka z kiszonej kapusty

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

biedroneczki napisał(a):

Jak robicie surówkę z kiszonej kapusty? W dzieciństwie w przedszkolu jadłam taką pyszną surówkę, ale jak to dziecko w tym wieku nie myślałam o przepisach i nie wiem jak zrobić taką surówkę Smak pamiętam do dzisiaj, ale nie potrafię go odtworzyć. Szukam inspiracji. Możecie mi coś polecić?


Ja robię ją bardzo prosto. Kapustę kiszoną kroję na mniejsze kawałki i daję do większej miski, żeby łatwiej się mieszało. Dodaję trochę oleju np. rzepakowego oraz drobno posiekaną natkę pietruszki. Całość dokładnie mieszamy. Podajemy.


Ja robię identycznie tylko czasem zmieniam olej. Dodaję aromatyzowany różnymi przyprawami. Ostatnio zrobiłam na ostro i nawet dzieciaki prosiły o dokładkę

Odp: Surówka z kiszonej kapusty

mocsłodkości
biedroneczki napisał(a):

Jak robicie surówkę z kiszonej kapusty? W dzieciństwie w przedszkolu jadłam taką pyszną surówkę, ale jak to dziecko w tym wieku nie myślałam o przepisach i nie wiem jak zrobić taką surówkę Smak pamiętam do dzisiaj, ale nie potrafię go odtworzyć. Szukam inspiracji. Możecie mi coś polecić?


Ja robię ją bardzo prosto. Kapustę kiszoną kroję na mniejsze kawałki i daję do większej miski, żeby łatwiej się mieszało. Dodaję trochę oleju np. rzepakowego oraz drobno posiekaną natkę pietruszki. Całość dokładnie mieszamy. Podajemy.

Surówka z kiszonej kapusty

biedroneczki
Jak robicie surówkę z kiszonej kapusty? W dzieciństwie w przedszkolu jadłam taką pyszną surówkę, ale jak to dziecko w tym wieku nie myślałam o przepisach i nie wiem jak zrobić taką surówkę Smak pamiętam do dzisiaj, ale nie potrafię go odtworzyć. Szukam inspiracji. Możecie mi coś polecić?

Odpowiedz na/ edytuj Surówka z kiszonej kapusty