szykuje komunie i proszę o pomoc! pomysły na menu.

Obserwuj wątek

Odp: Odp: szykuje komunie i proszę o pomoc! pomysły na menu.

ciamciaramcia
Bardzo dziękuje, lista imponująca i na pewno coś wybiorę

Odp: szykuje komunie i proszę o pomoc! pomysły na menu.

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
obiad: rosół, schab pieczony z czosnkiem lub śliwkami,rolady sląskie, kaczka, udka z kurczaka, rolady de volay; kluski, ziemniaki, sos; sałata pekińska lub lodowa, buraczki, czerwona kapusta z boczkiem, kompot
deser: szpajza lub pianka z mleka kondensowanego, kryształki z galaretki,drobne ciasteczka, owoce, cukierki
kawa: tort i 2-3 ciasta
zimna płyta: kurczak w galarecie, ozór w galarecie, rolada szpinakowo-łososiowa, deska serów, wędliny, sałatka z porów, sałatka z ananasem serem i szynką, wędliny, pieczywo, sosy tatarski, czosnkowy, marynaty,
gorąca kolacja: barszcz czerwony, może byc krokiet, sałatka z ryżem z sosem włoskim, sałatka ziemniaczana z majonezem, schabowe nadziewane pieczarkami, ozorki na ciepło, mozna podać odgrzane mięso które zostało od obiadu
to jest taki zestaw maximum.....potrawy oczywiście dobieramy wg gości co lubią i w jakich ilościach...
inspiracją dla ciast i ciasteczek mogą byc moje książki kucharskie
https://gotujmy.pl/ciasta-i-torty-michaeli,przepisy,73812.html
https://gotujmy.pl/ciasteczka-i-desery-michaeli,przepisy,76393.html

Odp: Odp: szykuje komunie i proszę o pomoc! pomysły na menu.

ciamciaramcia
Konkretnie to na sali, mieszkamy na wsi i mamy do dyspozycji taras i dużo przestrzeni na dworze dla dzieci oraz oczywiście trampolinę. Jedzonko nie może być wyszukane bo dzieci jak i znaczna część gości nie przepadają za eksperymentami. Więc rosołek i schabowy MUSI BYĆ. Myślałam o 3 lub 4 rodzajach mięsa do obiadu, może ze 3 sałatki i nie wiem co dalej .......O 13 obiad do 15 lub16 muszę zdążyć z tortem bo kolejne spotkanie w kościele no i kolacja jak wrócimy może gulaszowa i coś ...

Odp: szykuje komunie i proszę o pomoc! pomysły na menu.

Robisz sama, w domu?

szykuje komunie i proszę o pomoc! pomysły na menu.

ciamciaramcia
syn ma komunie 3 czerwca na 25 osob

Odpowiedz na/ edytuj szykuje komunie i proszę o pomoc! pomysły na menu.