Usprawiedliwienia

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Usprawiedliwienia

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
pocztylion2221 napisał(a):

A tak a propos Ja także proszę o usprawiedliwienie bo także mam w rodzinie najbliższej trochę kłopotów w tym straszny wypadek brata ale jakoś zaczyna się to pomalutku klarować i zacznę być bardziej aktywna pozdrawiam was wszystkich


Pocztylionku ,,a ja zauważyłam ,że Cię nie ma długo
Ale po złym zawsze przychodzi dobre

zmieniono 1 raz (ostatnio 27 lis 2009 16:18 przez misia53)

Odp: Usprawiedliwienia

pocztylion2221
A tak a propos Ja także proszę o usprawiedliwienie bo także mam w rodzinie najbliższej trochę kłopotów w tym straszny wypadek brata ale jakoś zaczyna się to pomalutku klarować i zacznę być bardziej aktywna pozdrawiam was wszystkich

Odp: Usprawiedliwienia

pocztylion2221
Buniu jesteśmy z Tobą trzymaj się kochana

Odp: Usprawiedliwienia

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Ja Ci rowniez zycze jak najszybszego powrotu do zdrowia

Odp: Usprawiedliwienia

obrazek

Odp: Usprawiedliwienia

Babciagramolka
Kochani - dziękuję .Z tego wszystkiego nie wiedziałam ,że kasza manna na rosołku może tak smakować .. Przy okazji wstawię kilka pomysłów dla tych którym ( odpukać ) może się coś podobnego przytrafić .
Kaziu - Królowa śledzi lekko podłamana ( skończyły się dobre czasy i stanęła do garów ) .
Święta to w tym roku chyba odwołam ( albo i nie - a co tam zbuntuję się - zjem Wigilię i potrawy świąteczne - a potem pojadę na oddział - hi hi) .
Trzymajcie się

Odp: Usprawiedliwienia

teresa.rembiesa
Babciugeamolko ja także życzę Ci powrotu do zdrowia,a do 28 dużo cierpliwości nie taki diabeł straszny jak go malują,ja też już mam wycięty woreczek i teraz wiem jaka byłam głupia że tak się długo z nim męczyłam

Odp: Odp: Odp: Usprawiedliwienia

Kochana Babciu, wygramolisz się i to prędko. Bardzo już się niepokoiliśmy o ciebie, wszyscy posmutnieli i przycichli...Wracaj zdrowa i wesoła, a tu kwiatek od księcia, dla ciebie:

obrazek

Odp: Odp: Usprawiedliwienia

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Oj buniu tak mi przykroPowiem szczerze,ze myślałam tak jak Iwi,ze przeniosłaś sie na inny portal,a tu nic z tych rzeczy,tylko paskudne chrorubsko sie czepiło.Oby czas do operacji szybko zleciał,bo to w sumie jeszcze miesiąc.Buniu dużo,dużo zdrowia Ci życzę i wracaj do nas szybko

Odp: Usprawiedliwienia

Natala1210
  • Natala1210

  • Posty: 2155
  • Przepisy: 770
  • Artykuły: 5
Babuniu trzymaj się,całym jestem z Tobą,jeśli mnie się udało,to Ty też dasz radę i wszystko będzie dobrze!
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Usprawiedliwienia