Wiadomość od użytkowniczki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Wiadomość od użytkowniczki

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Twoje przepisy są super. Tak trzymaj i nie patrz na komentarze. To Ty decydujesz jaka kuchnia Cię interesuje. A te wyżej przytoczone, to przecież nie przepisy.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Wiadomość od użytkowniczki

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Henia napisał(a):

Kiedyś była taka użytkowniczka, starsi stażem wiedzą o kogo chodzi.. Wstawiała setki plagiatów a jak już się uniosła ambicją i wstawiła swój przepis to był to np. przepis na osłodzoną przegotowaną... wodę. Ta herbata wydaje się ambitniejsza!

Oj sama mam często wątpliwości czy moje przepisy nie są za proste A jak dodam coś kreatywnego to zwykle dostaję komentarz że to nie jest wykonane tradycyjnie

Odp: Odp: Odp: Odp: Wiadomość od użytkowniczki

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Kiedyś była taka użytkowniczka, starsi stażem wiedzą o kogo chodzi.. Wstawiała setki plagiatów a jak już się uniosła ambicją i wstawiła swój przepis to był to np. przepis na osłodzoną przegotowaną... wodę. Ta herbata wydaje się ambitniejsza!

Odp: Odp: Odp: Wiadomość od użytkowniczki

Rossie
  • Rossie

  • Posty: 37
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 17
o matko...tylko trzeba mieć na uwadze,że niektóre pomysły są bardzo fajne, ale niektóre, te najbanalniejsze z banalnych, instrukcja gotowania wrzątku i zalewania torebki z herbatą ...masakra

Odp: Odp: Wiadomość od użytkowniczki

Alex_M
  • Alex_M

  • Posty: 60
  • Przepisy: 1760
  • Artykuły: 12
Rossie napisał(a):

Ja już też kilka takich próśb dostałam, niektóre były z wielkim wyrzutem, bo "ja Twoje już oceniłam, wypadałoby się odwdzięczyć" Więc pytam po co to? "Ano, bo to lepiej wygląda jak ktoś wejdzie w profil i zobaczy,że jest 4.9, a nie 3.5".
Przyznaję,że na początku nawet nie wiedziałam o co chodzi, ani gdzie się tę ocenę wystawia
a tak jeszcze a propos "dziwnych" użytkowników, to mam pytanie odnośnie jednego z nich, bo tak przypadkiem zajrzałam na profil niejakiego "ONY_za_kare" i zastanawiam się, o co tak naprawdę chodzi w tym serwisie.
Facet zamieszcza instrukcję smażenia frytek, parzenia herbaty, itd.
co mnie totalnie rozśmieszyło i powaliło...
https://gotujmy.pl/frytki-domowe-onego,przepisy,185604.html
Myślałam,ze to jest portal dla ludzi z pasją. Rozumiem,że ktoś może być początkujący - ja taka jestem na przykład ale staram się i nie jadę z byle jakimi przepisami, byłyby było zdjęcie i punkty. Bądźmy poważni. Myślę,że warto byłoby zwrócić uwagę, bo nas tu niedługo...herbata nagła zaleje

herbata juz Was zalala...
https://gotujmy.pl/przepisy,,herbata,h0/
a frytki zasypaly
https://gotujmy.pl/przepisy,,frytki,h0/

Odp: Wiadomość od użytkowniczki

julcia12437
To ja już wiem o kogo chodzi Wcześniej cały czas dostawałam takie wiadomości od niej, ale już ich nie dostaję. Po prostu jej nie odpisywałam i skrzynka jest już nie zaśmiecona tymi wiadomościami.

zmieniono 1 raz (ostatnio 29 mar 2013 17:48 przez julcia12437)

Odp: Wiadomość od użytkowniczki

Rossie
  • Rossie

  • Posty: 37
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 17
Ja już też kilka takich próśb dostałam, niektóre były z wielkim wyrzutem, bo "ja Twoje już oceniłam, wypadałoby się odwdzięczyć" Więc pytam po co to? "Ano, bo to lepiej wygląda jak ktoś wejdzie w profil i zobaczy,że jest 4.9, a nie 3.5".
Przyznaję,że na początku nawet nie wiedziałam o co chodzi, ani gdzie się tę ocenę wystawia
a tak jeszcze a propos "dziwnych" użytkowników, to mam pytanie odnośnie jednego z nich, bo tak przypadkiem zajrzałam na profil niejakiego "ONY_za_kare" i zastanawiam się, o co tak naprawdę chodzi w tym serwisie.
Facet zamieszcza instrukcję smażenia frytek, parzenia herbaty, itd.
co mnie totalnie rozśmieszyło i powaliło...
https://gotujmy.pl/frytki-domowe-onego,przepisy,185604.html
Myślałam,ze to jest portal dla ludzi z pasją. Rozumiem,że ktoś może być początkujący - ja taka jestem na przykład ale staram się i nie jadę z byle jakimi przepisami, byłyby było zdjęcie i punkty. Bądźmy poważni. Myślę,że warto byłoby zwrócić uwagę, bo nas tu niedługo...herbata nagła zaleje

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Wiadomość od użytkowniczki

monikaT83
  • monikaT83

  • Posty: 145
  • Przepisy: 1371
  • Artykuły: 6
To prawda! Zraziła! ja oprócz wiadomości z prośbą o dodanie kilku lepszych komentarzy i ocen dzisiaj dostałam prośbę o dodanie jej do znajomych! tylko pytam po co Może liczy na to,że za znajomości tez dostanie jakieś punkty hihi a tu nic z tego, punktów nie ma i nie będzie i z przykrością ją informuję,że w znajomych moich też nie będzie!

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Wiadomość od użytkowniczki

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
misia5 napisał(a):

Henia napisał(a):

misia5 napisał(a):

Henia napisał(a):

misia5 napisał(a):

Henia napisał(a):

kołczu napisał(a):

Ja nie dostałem wiadomości od gusi1000, ale napisałem już do niej wiadomość z (na razie) prośbą o zaprzestanie podobnych praktyk. Regulamin zabrania spamowania, a takie wiadomości śmiało jako spam zaliczyć można.

W wątku pojawiły się także bardzo ciekawe pomysły Zapewniam, że nawet jak nie widać tego od razu to bierzemy je pod uwagę i kto wie... Casting na redakcyjną kucharkę już niedługo hihi


Nie sądzę,żeby ostrzeżenie coś dało. gusia1000 jest hermetyczna. Od kilku lat walczą z nią i użytkownicy stron kulinarnych i ich Admini. Z kilku stron ją usunięto, ale zaraz pojawiała się na kilku następnych, robiąc dokładnie to samo. I to tylko na tych portalach gdzie są punkty i rankingi. Walka z wiatrakami. Może rzeczywiście rezygnacja z punktacji byłaby dobra? Albo punktacja tylko i wyłącznie za dodanie przepisu?


Na Gotujmy już od dłuższego czasu nie ma punktów za komentarze i oceny Tak więc i tak nic jej nie da dodawanie jej 5

Misiu, ale jest ranking,jest średnia za przepis a ona ma parcie na bycie najlepszą, oczywiście bez dodawania przepisów. A jak już raz na rok doda jakiś to tak, jak w przepisie na ciasteczka z maszynki , doda zdjęcie ciastek kupionych w sklepie. Spójrz, proszę.


Ranking dotyczy punktów za przepisy i porady oraz dodatkowe punkty np. za promowane kategorie itd. To, że ona w taki dość dziwny sposób chce sobie nabić oceny za przepisy nie sprawi, że pojawi się w rankingu. Musiałaby dodać przepisy, a co za tym idzie dostać za nie punkty ( 5 za przepis bez zdjęcia lub więcej punktów za przepis ze zdjęciami) Tak więc nie ma się czym martwić. Oceny nie mają wpływu na ranking

Pewnie do tej wiedzy nie doszła.


Prawdopodobnie nie W zakładce wirtuale można zobaczyć za co przyznawane są punkty. Od dawna nie ma punktów za oceny i komentarze Dziewczyna porwała się z motyką na słońce I jedyne co osiągnęła to skutecznie nas do siebie zraziła.

Dokładnie tak.Na innym portalu użytkownicy nie mogąc wytrzymać jej komentarzy po 100 szt dziennie i okupowania forum, pisali,że odchodzą z jej powodu.To też do niej nie dotarło. Do luna19 pisała,że ma za niską w stosunku do innych średnią za przepis.4,8 genialnej kucharce nie wystarcza.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Wiadomość od użytkowniczki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Henia napisał(a):

misia5 napisał(a):

Henia napisał(a):

misia5 napisał(a):

Henia napisał(a):

kołczu napisał(a):

Ja nie dostałem wiadomości od gusi1000, ale napisałem już do niej wiadomość z (na razie) prośbą o zaprzestanie podobnych praktyk. Regulamin zabrania spamowania, a takie wiadomości śmiało jako spam zaliczyć można.

W wątku pojawiły się także bardzo ciekawe pomysły Zapewniam, że nawet jak nie widać tego od razu to bierzemy je pod uwagę i kto wie... Casting na redakcyjną kucharkę już niedługo hihi


Nie sądzę,żeby ostrzeżenie coś dało. gusia1000 jest hermetyczna. Od kilku lat walczą z nią i użytkownicy stron kulinarnych i ich Admini. Z kilku stron ją usunięto, ale zaraz pojawiała się na kilku następnych, robiąc dokładnie to samo. I to tylko na tych portalach gdzie są punkty i rankingi. Walka z wiatrakami. Może rzeczywiście rezygnacja z punktacji byłaby dobra? Albo punktacja tylko i wyłącznie za dodanie przepisu?


Na Gotujmy już od dłuższego czasu nie ma punktów za komentarze i oceny Tak więc i tak nic jej nie da dodawanie jej 5

Misiu, ale jest ranking,jest średnia za przepis a ona ma parcie na bycie najlepszą, oczywiście bez dodawania przepisów. A jak już raz na rok doda jakiś to tak, jak w przepisie na ciasteczka z maszynki , doda zdjęcie ciastek kupionych w sklepie. Spójrz, proszę.


Ranking dotyczy punktów za przepisy i porady oraz dodatkowe punkty np. za promowane kategorie itd. To, że ona w taki dość dziwny sposób chce sobie nabić oceny za przepisy nie sprawi, że pojawi się w rankingu. Musiałaby dodać przepisy, a co za tym idzie dostać za nie punkty ( 5 za przepis bez zdjęcia lub więcej punktów za przepis ze zdjęciami) Tak więc nie ma się czym martwić. Oceny nie mają wpływu na ranking

Pewnie do tej wiedzy nie doszła.


Prawdopodobnie nie W zakładce wirtuale można zobaczyć za co przyznawane są punkty. Od dawna nie ma punktów za oceny i komentarze Dziewczyna porwała się z motyką na słońce I jedyne co osiągnęła to skutecznie nas do siebie zraziła.

Odpowiedz na/ edytuj Wiadomość od użytkowniczki