Z czego frytki?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Z czego frytki?

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja też lubię frytki z marchewki. Co do chrupkości tych frytek to nie wiem czy z tego warzywa mogą być chrupkie. Przynajmniej mi nigdy się takie nie udały. Marchew ma inną konsystencję. Po usmażeniu od razu mięknie i jest giętka.

Odp: Z czego frytki?

zielonka
  • zielonka

  • Posty: 55
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ostatnio próbowałam frytek z marchewki robionych we frytownicy, w takiej temperaturze jak frytki. Wyszły pyszne, ale bardzo miękkie. Macie jakiś sprawdzony sposób na bardziej chrupie frytki marchewkowe? Inna temperatura we frytownicy albo smażenie na patelni?

Odp: Z czego frytki?

mocsłodkości
Pyszne frytki są też z selera, kalarepy i buraków. Można przygotować pyszną mega kolorową przekąskę w zdrowszej formie Osobiście bardzo lubię jeszcze frytki z marchewki.

Odp: Z czego frytki?

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
U nas w domu też prym wiodą ziemniaczane frytki, ale Moje księżniczki polubiły ostatnio frytki z marchewki. Marchew jest słodka i szybko się przypala dlatego trzeba się z nią łagodnie obchodzić

Z czego frytki?

ciasteczka
Frytki zazwyczaj kojarzą się mi z ziemniakami. Z czego Wy je jeszcze robicie? Są jakieś warzywa, które nadają się na nie równie idealnie jak te nasze tradycyjne ziemniaki?

Odpowiedz na/ edytuj Z czego frytki?