Żarty... :D

Obserwuj wątek

Odp: Żarty... :D

uuu coś tu śmierdzi

Odp: Odp: Odp: Żarty... :D

landrynka3410
Dobra dobra

Odp: Odp: Żarty... :D

joaska500
  • joaska500

  • Posty: 62
  • Przepisy: 283
  • Artykuły: 26
Ale co Ty chcesz ode mnie...? Ja nie mam nic do Ciebie i Ty chyba do mnie tez nic więc po co się do mnie przypierdzielasz...? Koleś ma do Ciebie jakiś problem więc załatwiaj to z Nim a nie mnie w to wciągasz z nie wiem jakich powodów.... Mam setki ciekawszych rzeczy do roboty niż zakładanie jakiś profili......

Odp: Żarty... :D

landrynka3410
To napewno jakas osoba ktorej nasisnołam na odcisk!

Odp: Żarty... :D

landrynka3410
Konradek posądzasz mnie o plagiaty MOŻE sam dodaj przepisy a nie umiesz krytykować tylko innych co

Odp: Żarty... :D

landrynka3410
Może konradek to joaska500?

Odp: Odp: Żarty... :D

Konradek
  • Konradek

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
he he o to się nie martw bo ani ja i jestem pewien że nikt inny nie będzie na tyle 'odważny' żeby korzystać z Twoich dań. Nie miałem na celu tutaj nikogo obrażać- jedynie pokazać swój sprzeciw... Ale widzę że i tak krytyka (słuszna!) nic Ci nie daje do myślenia.... Moja rada - przestań kopiować z Bóg wie jakich stron i zacznij pisać poprawną polszczyzną to nikt nie będzie miał do Ciebie pretensji...... Jeśli Cie czymś uraziłem to przepraszam ale ktoś w końcu napisał prawdę. Smakoszu bezczelność? Bezczelność to jest pisanie bzdur dla nagród a nie szczere wyrażanie swoich opinii. Od tego jest forum!

Odp: Żarty... :D

muszę się zgodzić.. gdyby nie to że polubiłam to forum i tu się uczę prawdziwej sztuki gotowania i pichcenia to już dawno bym stąd odeszła.Nie przejmu się landrynka.ja mam też konto gdzie indziej komu już najwyraźniej wadzę.. ( i jest to osoba z gotujmy.pl) właśnie.Ludzie potrafią być mściwi. Osobiście nie mam nic przeciwko krytyce i nauczkach- ale bycie bezczelnym to to już nie

Odp: Żarty... :D

landrynka3410
Konradek

Nie musisz korzystać z moich przepisów. I nie obrazaj mnie ok. Widze że brak ci wychowania.

Odp: Odp: Żarty... :D

evita0007 napisał(a):

Smakosz,miło Cię w końcu zobaczyć

Dziękuję evita

Odpowiedz na/ edytuj Żarty... :D