Apetyczny Konkurs Fotograficzny

  • 7

Uwaga uwaga! Przygotujcie aparaty - zapraszamy do udziału w nowym konkursie. Rozpoczynamy wakacyjny konkurs - Apetyczny Konkurs Fotograficzny!

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Apetyczny Konkurs Fotograficzny

Rozpoczęły się wakacje - pora na odpoczynek! Tym razem potraktujemy Was wakacyjnie i nie będziemy Was ganiać do kuchni. Przygotujcie więc aparaty i pokażcie swoje wakacje z kulinarnym - apetycznym akcentem.

Nieważne gdzie je spędzacie - być może leżycie właśnie pod palmą z drinkiem z parasolką w ręce i korzystacie ze słonecznej pogody w dalekich krajach, siedzicie w góralskiej chacie gdzieś na Podhalu albo w spokoju na wsi przygotowujecie piknik.

Pokażcie nam swoje wakacje - pamiętajcie tylko, aby Wasze zdjęcia posiadały kulinarny akcent - może to być zdjęcie potrawy, ale niekoniecznie. Możecie coś upichcić, możecie zrobić fotkę w restauracji, która zaskoczyła was swoim menu lub specyfiką wnętrza, możecie uwiecznić siebie... ważne, by były to zdjęcia zrobione przez Was.

Jeśli nie macie jeszcze swojego profilu na gotujmy.pl - zarejestrujcie się!

Jury doceni pomysłowość!!

Spośród wszystkich dodanych zdjęć wybierzemy 5, które nagrodzimy książkami amerykańskiej powieściopisarki Adriany Trigiani Nie śpiewaj przy stole wydawnictwa Prószyński i S-ka.Na Wasze zdjęcia czekamy od 5 lipca do 31 lipca 2011 włącznie.

Wszystkie zdjęcia z krótkimi opisami dodajemy na forum w wątku:

Apetyczny Konkurs Fotograficzny


Powodzenia!!!

A oto zwycięzcy:


Bahus - za to, że dostarczył nam egzotyki, czym popieścił zmysł wzroku, a może i powonienia, trudno bowiem nie wyobrazic sobie zapachu świeżo pieczonego chleba,
Samsonita  - za zaproszenie na rodzinny piknik i do kuchni, gdzie pieką się pyszne muffinki, bułeczki i ciasteczka,
Kamazka439 - za połączenie wakacyjnych zabaw i pikników z obrazem pałaszujących smakołyki dzieciaków,
Lilalo - za pracę twórczą w wakacje, dzięki czemu z arbuza wyczarowała owocowy koszyk,
Madija - za to, że zadbała także o to, by i zwierzęta w ZOO nie były głodne.

Gratulacje dla Wszystkich!!!

Redakcja.