Konkurs - Wyrzeźb sobie dynię!

Nowy konkurs na rzeźbę z dyni – zawołaj do pomocy dzieciaki i razem stwórzcie fantazyjną rzeźbę! Do wygrania zestawy filmów DVD dla całej rodziny.

         
ocena: 5/5 głosów: 3
Konkurs - Wyrzeźb sobie dynię!

Sezon na dynię w pełni, cały czas przygotowujemy dyniowe potrawy. Jednak kiedy w kuchni wykorzystujemy miąższ – pieczemy, smażymy, robimy dyniowe zupy – jak w konkursie "Dyniowe smaki", zapominamy, że dynia to nie tylko miąższ!

Z miłości dla całej dyni organizujemy więc konkurs na dyniową rzeźbę – Wyrzeźb sobie dynię! Oczywiście pierwsze skojarzenie to straszne i zabawne lampiony w kształcie głów rzeźbione na Halloween rodem ze Stanów Zjednoczonych. Trop jest dobry, ale nie ograniczajcie się tylko do tego – warto wspiąć się na wyżyny wyobraźni, bo właśnie pomysłowość będziemy brać pod uwagę przy wybieraniu zwycięskich rzeźb!

Nie twórzcie rzeźb sami! Wiadomo, że to dzieciaki mają często najlepsze pomysły. Nie trzeba im dawać od razu noża do ręki – mogą robić projekty, rysować na dyni szkice, pomagać przy pomocy bezpiecznych narzędzi, a w skrócie – świetnie się bawić!


fot.Fotolia

Jak wziąć udział w konkursie? Zrób zdjęcie albo zdjęcia gotowej dyniowej rzeźby i opublikuj w wątku konkursowym na forum.

O, tutaj!

Konkurs trwa od 18 października do 1 listopada, a zwycięskie rzeźby wyłonimy do 8 listopada.

Nagrody nagrody!

Niech to będzie konkurs rodzinny i dla całej rodziny mamy nagrody. Jest to 5 zestawów DVD złożonych z 3 pozycji!

   
"Partnerki" - to pierwszy sezon (na 3 płytach) ekscytującego serialu kryminalnego, gdzie procedury policyjne zderzają się z nieprawdopodobnymi hipotezami.

"Mniam" - czyli komedia dla całej rodziny z udziałem Magdy Gessler w roli żółwicy Magdy. Komedia z ikrą :)

"Barbie - Księżniczka i piosenkarka" - to musical wypełniony pięknymi piosenkami, bajecznymi kreacjami oraz wesołymi bohaterami, dzięki którym poznamy siłę prawdziwej przyjaźni.

Do konkursu można użyć dyni przeznaczonej tylko na rzeźbę albo – smaczniej i ekonomiczniej – takiej, którą mamy zamiar zjeść. Po odkrojeniu dyniowej „pokrywki” wystarczy wyjąć z dyni pestki i wyskrobać miąższ, tak aby skorupa była nienaruszona. Reszta zależy już od waszej wyobraźni!

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.