Dodatkowy Kitchen Aid!

  • 5

Pierwsza edycja konkursu Podróże kulinarne z Hortex cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. W ramach podziękowań i dalszej motywacji postanowiliśmy przyznać nagrodę dodatkową, jaką jest nowoczesny robot Kitchen Aid. Zobacz, który przepis został wyróżniony!

         
ocena: 4/5 głosów: 5
Dodatkowy Kitchen Aid!
fot. Fotolia

Pierwsza edycja konkursu Podróże kulinarne z Hortex upłynęła pod znakiem kuchni śródziemnomorskiej. Uczestnicy podjęli wyzwanie, polegające na przygotowaniu przepisu na danie kuchni francuskiej, włoskiej lub greckiej. Do wykonania takiej potrawy niezbędne było użycie mrożonych produktów firmy Hortex.

Przepis należało zamieścić wraz ze zdjęciem. Preferowane było, aby na zdjęciach były widoczne produkty firmy Hortex.

Do redakcji napłynęło wiele ciekawych zgłoszeń konkursowych. Przepisy zachwycały swą oryginalnością, pomysłowością i wyczuciem smaku. Wśród nich pojawiały się zarówno tradycyjne, jak i nietypowe połączenia. Między innymi właśnie dlatego jury miało twardy orzech do zgryzienia.

Wzięliśmy pod uwagę ilość zgłoszeń oraz zaangażowanie uczestników. Z tych też powodów zdecydowaliśmy się na przyznanie jednej nagrody dodatkowej, w postaci nowoczesnego robota Kitchen Aid.

Nagroda dodatkowa - Robot Kitchen Aid trafia do użytkownika o nicku: Kraina Miodem Płynąc za przepis na Wiśniowe Clafoutis

                          Wiśniowe Clafoutis

Serdecznie gratulujemy! Wyróżnioną osobę prosimy o przesłanie danych kontaktowych (imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, adres e-mail) na skrzynkę redakcyjną.

Wszystkim, którzy wzięli udział w I edycji konkursu Podróże kulinarne z Hortex dziękujemy za zaangażowanie i przygotowanie swoich potraw. Już teraz zachęcamy do udziału w II edycji konkursu Podróże kulinarne z Hortex, która rozpocznie się wkrótce!

Zobacz wszystkie konkursowe przepisy >>>