akcesoria kuchenne

Obserwuj wątek

Odp: akcesoria kuchenne

irena87
  • irena87

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja ogólnie wszystkie akcesoria kuchenne kupuję online, przede wszystkim w serwisie http://www.kuchniapremium.pl/
Mają naprawdę dobry sprzęt, fakt że trzeba zapłacić więcej niż za sprzęt typu Amica, Mastercook ale naprawdę warto

Odp: akcesoria kuchenne

marynio
  • marynio

  • Posty: 58
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wśród rzeczy potrzebnych w kuchni nie powinno zabraknąć pochłaniaczy wilgoci
http://www.pochlaniaczewilgoci.pl/pochlaniacze-wilgoci-kontenerowe/
sam się zastanawiam nad pochłaniaczem wilgoci w saszetce.

Odp: akcesoria kuchenne

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja również uwielbiam różnego rodzaju kuchenne gadżety. Niedawno kupiłam obieraczkę do warzyw, która ma naprawdę niesamowity kształt. Podoba mi się też ta rękawica electroluxa, bardzo fajny gadżet

Odp: akcesoria kuchenne

marynio
  • marynio

  • Posty: 58
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Pewnie każda gospodyni lubi mieć jak najwięcej sprzętów w kuchni. Mnie ostatnio sen z oczu spędzał zakup miksera. A po sklepach nie mam czasu biegać. Trafiłem na stronkę electro.pl Mam nadzieję, że żona się ucieszy.

Odp: akcesoria kuchenne

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Foremki do babeczek są wspaniałe, sama kupiłam sobie w różnych wzorach. Potem, podczas spotkania ze znajomymi takie babeczki są dużą atrakcją

Odp: akcesoria kuchenne

gosiapiotrek23
świetne to jest a wiecie czy można zrobić taką płytę do grilla wmontowaną już? coś takiego jak ma Ewa Wachowicz w kuchni? Jak to się dokłądnie nazywa?

Odp: akcesoria kuchenne

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja zachęcona możliwością całorocznego cieszenia się potrawami z grilla kupilam sobie Infi-grill. Taka płyta jakby, ktora stawia się bezpośrednio na płycie indukcyjnej i można się cieszyć potrawami z grilla. Genialna sprawa, polecam.

obrazek

Odp: akcesoria kuchenne

gosiapiotrek23
a ja ostatnio zakupiłam miarki metalowe, są świetne.

Odp: akcesoria kuchenne

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ostatnio kupiłam Electroluxa fajną rękawicę, która mogę robić doslownie wszystko łacznie z wkladaniem ręki do wrzątku.

obrazek

Odp: akcesoria kuchenne

Makuowicz
  • Makuowicz

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja się zraziłem do tych silikonowych form, kiedy 2-3 razy nie chciały mi wyjśc z nich babeczki. Normalnie w papierkach bez problemu. Nie wiem, gdzie tkwił problem

Odpowiedz na/ edytuj akcesoria kuchenne