...ale palnęłam

Obserwuj wątek

Odp: ...ale palnęłam

Zobacz jakie swietne!

http://www.rp.pl/galeria/9132,360507.html

Odp: Odp: ...ale palnęłam

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
Bahus napisał(a):

A.B. napisał(a):

przepraszam za poprzedni wątek,zapomnijmy o nim,zły dzień,nieporozumienie,tym bardziej,że odwiedziły go osoby które lubię i źle to zabrzmiało,miałam ochotę stanąć po stronie kilku osób,a wyszło nie tak jak myślałam,sorki dziewczyny,biję się w piersi


Jak już się będziesz biła...to staraj się trafiać "pomiędzy" tak będzie bezpieczniej...

wiesz po co ma się bić w piersi lepiej niech zadzwoni dzwonkami najlepiej ekologicznymi co ty na to Bahus poświęcisz swoje dzwoneczki? hihi

Odp: ...ale palnęłam

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
A.B. napisał(a):

przepraszam za poprzedni wątek,zapomnijmy o nim,zły dzień,nieporozumienie,tym bardziej,że odwiedziły go osoby które lubię i źle to zabrzmiało,miałam ochotę stanąć po stronie kilku osób,a wyszło nie tak jak myślałam,sorki dziewczyny,biję się w piersi


Jak już się będziesz biła...to staraj się trafiać "pomiędzy" tak będzie bezpieczniej...
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: ...ale palnęłam

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42

Odp: ...ale palnęłam

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1

Odp: Odp: ...ale palnęłam

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
Doro napisał(a):

PRZEPROSINY PRZYJETE w koncu kazdy z nas ma swoj zly dzien i nie zawsze wychodzi jak chcemy. Nie bij sie za duzo w piersi , bo szkoda serducha

Odp: ...ale palnęłam

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
PRZEPROSINY PRZYJETE w koncu kazdy z nas ma swoj zly dzien i nie zawsze wychodzi jak chcemy. Nie bij sie za duzo w piersi , bo szkoda serducha

...ale palnęłam

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
przepraszam za poprzedni wątek,zapomnijmy o nim,zły dzień,nieporozumienie,tym bardziej,że odwiedziły go osoby które lubię i źle to zabrzmiało,miałam ochotę stanąć po stronie kilku osób,a wyszło nie tak jak myślałam,sorki dziewczyny,biję się w piersi

Odpowiedz na/ edytuj ...ale palnęłam