Amoniaczki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Amoniaczki

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

robaczek napisał(a):

Chciałam zrobić ciasteczka o nazwie amoniaczki. Problem w tym, że nigdzie nie mogę znaleźć amoniaku do ich wykonania. Można go czymś zastąpić? A jeżeli nie to gdzie można nabyć taki amoniak?


Popytaj w osiedlowych sklepach. W nich czasem są. U nas można amoniak kupić w jednym z marketów. Nie wiem czy mogę napisać nazwę więc jakby co podam Ci na PW


Znalazłam Dzięki za namiar na sklep

Odp: Amoniaczki

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dzięki za radę. Poszukam po osiedlowych sklepach.

Odp: Amoniaczki

ciasteczka
robaczek napisał(a):

Chciałam zrobić ciasteczka o nazwie amoniaczki. Problem w tym, że nigdzie nie mogę znaleźć amoniaku do ich wykonania. Można go czymś zastąpić? A jeżeli nie to gdzie można nabyć taki amoniak?


Popytaj w osiedlowych sklepach. W nich czasem są. U nas można amoniak kupić w jednym z marketów. Nie wiem czy mogę napisać nazwę więc jakby co podam Ci na PW

Odp: Amoniaczki

mocsłodkości
robaczek napisał(a):

Chciałam zrobić ciasteczka o nazwie amoniaczki. Problem w tym, że nigdzie nie mogę znaleźć amoniaku do ich wykonania. Można go czymś zastąpić? A jeżeli nie to gdzie można nabyć taki amoniak?


Chyba nie da się go niczym zastąpić. Jak zamienisz amoniak na coś innego to ciastka nie będą już amoniaczkami Sprawdzałaś w sklepach typu a.l.g.o?

Amoniaczki

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Chciałam zrobić ciasteczka o nazwie amoniaczki. Problem w tym, że nigdzie nie mogę znaleźć amoniaku do ich wykonania. Można go czymś zastąpić? A jeżeli nie to gdzie można nabyć taki amoniak?

Odpowiedz na/ edytuj Amoniaczki