Aparat dla dziecka

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Aparat dla dziecka

mocsłodkości
Kupiliśmy te aparaty Fajny bajer dla dzieciaków Już nie mogą się doczekać kiedy z nich będą korzystać

Odp: Odp: Aparat dla dziecka

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

Dzieciaki wyjeżdżają w wakacje na róże wycieczki, kolonie czy też obozy. Moje marzą o aparacie, którym uwiecznią swoje eskapady. Nie kupię im aparatu z górnej półki, bo nigdy nie wiadomo czy taki do domu wróci. Jaki aparat będzie najlepszy dla dzieci, a przy okazji nie będzie tragedii jak przepadnie?


Myślę, że idealnym rozwiązaniem będzie kupno aparatów jednorazowych Koszt nie jest duży bo około 20 zł za sztukę, ale zda egzamin Jak wróci do domu zdjęcia się wywoła, a jak przepadnie to w najgorszym razie skończy się płaczem, bo strata zdjęć, które się zrobiło w każdym wieku chyba boli najbardziej.


Pamiętam te aparaty z dzieciństwa. Dostałyśmy z siostrą takie od babci. Jaka radocha mieć własny aparat na wycieczce

Odp: Odp: Aparat dla dziecka

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

Dzieciaki wyjeżdżają w wakacje na róże wycieczki, kolonie czy też obozy. Moje marzą o aparacie, którym uwiecznią swoje eskapady. Nie kupię im aparatu z górnej półki, bo nigdy nie wiadomo czy taki do domu wróci. Jaki aparat będzie najlepszy dla dzieci, a przy okazji nie będzie tragedii jak przepadnie?


Myślę, że idealnym rozwiązaniem będzie kupno aparatów jednorazowych Koszt nie jest duży bo około 20 zł za sztukę, ale zda egzamin Jak wróci do domu zdjęcia się wywoła, a jak przepadnie to w najgorszym razie skończy się płaczem, bo strata zdjęć, które się zrobiło w każdym wieku chyba boli najbardziej.


Na to nie wpadłam. Te ostatnie dni szkoły dają popalić. Marzę o ostatnim dzwonku.

Odp: Aparat dla dziecka

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

Dzieciaki wyjeżdżają w wakacje na róże wycieczki, kolonie czy też obozy. Moje marzą o aparacie, którym uwiecznią swoje eskapady. Nie kupię im aparatu z górnej półki, bo nigdy nie wiadomo czy taki do domu wróci. Jaki aparat będzie najlepszy dla dzieci, a przy okazji nie będzie tragedii jak przepadnie?


Myślę, że idealnym rozwiązaniem będzie kupno aparatów jednorazowych Koszt nie jest duży bo około 20 zł za sztukę, ale zda egzamin Jak wróci do domu zdjęcia się wywoła, a jak przepadnie to w najgorszym razie skończy się płaczem, bo strata zdjęć, które się zrobiło w każdym wieku chyba boli najbardziej.

Aparat dla dziecka

mocsłodkości
Dzieciaki wyjeżdżają w wakacje na róże wycieczki, kolonie czy też obozy. Moje marzą o aparacie, którym uwiecznią swoje eskapady. Nie kupię im aparatu z górnej półki, bo nigdy nie wiadomo czy taki do domu wróci. Jaki aparat będzie najlepszy dla dzieci, a przy okazji nie będzie tragedii jak przepadnie?

Odpowiedz na/ edytuj Aparat dla dziecka