Babka majonezowa

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Babka majonezowa

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A czy taki majonez jest wyczuwalny? Pytam, bo nigdy nie jadłem takiej babki. Z chęcią bym ją upiekł Ciekawe, czy żona zauważyłaby fakt, że to babka z majonezem, a nie z masłem czy też innym tłuszczem

Odp: Odp: Odp: Babka majonezowa

ciasteczka
Właśnie nie. Ustawiłam ją jak zawsze. Chwile później piekłam sernik i było ok. A ta babka spaliła się na węgiel :/ Od tej pory nie zabieram się za babki

Odp: Odp: Babka majonezowa

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
ciasteczka napisał(a):

Piekłam kiedyś tą babkę, ale przypaliła mi się od góry ! Uwierzycie. Nie od dołu, ale od góry. Do dzisiaj zachodzę w głowę jak to się mogło stać. Zazwyczaj przypala się spód, a ja spaliłam górę

Może wsadziłaś blaszkę za wysoko, lub źle ustawiłaś grzanie

Odp: Odp: Odp: Babka majonezowa

zielonka
  • zielonka

  • Posty: 55
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Misia, dziękuję, skorzystam z tego przepisu z linku, skoro Twój jest podobny

Odp: Babka majonezowa

ciasteczka
Piekłam kiedyś tą babkę, ale przypaliła mi się od góry ! Uwierzycie. Nie od dołu, ale od góry. Do dzisiaj zachodzę w głowę jak to się mogło stać. Zazwyczaj przypala się spód, a ja spaliłam górę

Odp: Odp: Babka majonezowa

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Myślę, że ten przepis, do którego link podała zbysiowa Ci wystarczy Mój jest bardzo podobny więc nie będę pisała go na forum. Chyba, że Ci na nim zależy to prześlę Ci go na PW

Odp: Babka majonezowa

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Majonez w wypiekach zastępuje tłuszcz. Polecam https://gotujmy.pl/babka-majonezowa,przepisy-babki-przepis,212505.html lub https://gotujmy.pl/babeczki-majonezowe-z-czekolada,przepisy-muffiny-przepis,222197.html

Odp: Odp: Babka majonezowa

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Nie ma problemu. Podam Ci go w wolnej chwili, bo teraz mam istne urwanie głowy Przydałaby się dłuższa doba, bo czasu na nic nie starcza

Odp: Babka majonezowa

zielonka
  • zielonka

  • Posty: 55
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Nigdy nie próbowałam takiej babki. Możesz pokazać przepis?
Powodzenia w pieczeniu!

Odpowiedz na/ edytuj Babka majonezowa