Bajgle

Obserwuj wątek

Odp: Bajgle

szef.kuchni.21
Spokojnie możesz wrzucić do wody, Na pewno nic mu się nie stanie. Oczywiście jeśli ciasto jest dobrze zrobione.

Ja polecam ten sprawdzony przepis: https://www.chlebyrolfa.pl/bajgle/

Odp: Odp: Odp: Bajgle

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Ja jak piekę bajgle to najczęściej posypuję makiem albo sezamem Z tymi dodatkami są moim zdaniem najlepsze Mój mąż lubi takie bajgle posypane solą morską

Odp: Odp: Bajgle

mocsłodkości
misia5 napisał(a):

Spokojnie możesz je wrzucić do wody. Nic im się nie stanie. Robiłam je wielokrotnie i jeszcze mi się nie zdarzyło żeby któryś bajgiel nie wyszedł z tej kąpieli w całości One spędzają tam kilka sekund. Nie gotujesz ich


To super Dobrze wiedzieć, że cała praca przy zrobieniu ciasta nie pójdzie na marne przez jedno obgotowanie Czym najczęściej je posypujesz przed pieczeniem? A może wolisz takie bez dodatków?

Odp: Bajgle

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Spokojnie możesz je wrzucić do wody. Nic im się nie stanie. Robiłam je wielokrotnie i jeszcze mi się nie zdarzyło żeby któryś bajgiel nie wyszedł z tej kąpieli w całości One spędzają tam kilka sekund. Nie gotujesz ich

Bajgle

mocsłodkości
Robił ktoś bajgle? Chciałam spróbować, ale przeraża mnie konieczność wsadzenia ciasta na gotującą się wodę i ponownie ułożenie na blachę :/ Nie rozleci się ciasto? Nic mu się nie stanie?

Odpowiedz na/ edytuj Bajgle