Bajki na dobranoc

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Bajki na dobranoc

biedroneczki
Stawiam na krótkie. Lepiej przeczytać dwie w całości niż przerwać jedną w połowie czytania. Osobiście bardzo tego w dzieciństwie nie lubiłam

Odp: Bajki na dobranoc

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

Czytacie swoim pociechom bajki na dobranoc? Ile czasu czytacie taką książkę czy bajkę? Przerywacie w połowie, by doczytać resztę następnego dnia czy czytacie całą w jeden wieczór?


A u mnie różnie. Zależy jaką książkę wybiorą dzieciaki. Jak jest to książka z krótkimi opowiadaniami to czytam do końca ale jak jest to np. " Zaczarowany ogród" to już muszą być przerwy

Odp: Bajki na dobranoc

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Czytacie swoim pociechom bajki na dobranoc? Ile czasu czytacie taką książkę czy bajkę? Przerywacie w połowie, by doczytać resztę następnego dnia czy czytacie całą w jeden wieczór?


Ja jak czytam bajki przed snem to wybieram krótkie opowiadania, których nie trzeba przerywać w połowie. Mam kilka książek z takimi historyjkami, które spokojnie przeczytam w 5-10 minut i nie będę musiała przerywać, bo np. bajka ma 100 stron

Bajki na dobranoc

mocsłodkości
Czytacie swoim pociechom bajki na dobranoc? Ile czasu czytacie taką książkę czy bajkę? Przerywacie w połowie, by doczytać resztę następnego dnia czy czytacie całą w jeden wieczór?

Odpowiedz na/ edytuj Bajki na dobranoc