Bal przebierańców

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Bal przebierańców

Marika_1961
Ciekawy watek ,a gdzie zdjecia z tego balu.Ja mam pare takich jedne z karnawalu i jedne z hallowenparty.Swietna zabawa na nastepny rok znowu sie wybiore.

Odp: Bal przebierańców

dommagda
  • dommagda

  • Posty: 7
  • Przepisy: 42
  • Artykuły: 3
To prawda,że na balu mnie się je,ale z tańcami nie będzie problemu.Mamy taką roztańczoną ekipę,że hej!

Odp: Bal przebierańców

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Magdus, masz fajny pomysl....tylko czy nie bylo by taniej i przyjemniej spedzic ten wieczor na zabawie karnawalowej Stroje juz wymyslasz, tez kosztuja....na balu nie je sie tyle co w domu, wiecej czasu spedzasz na tancach...a jak dobra zabawa i dobrane towarzystwo , to tylko parkiet w glowie - to moje zdanie...wiec nie przeszkadzaj sobie w przygotowaniach..i zrob fajne zdjecia

Bal przebierańców

dommagda
  • dommagda

  • Posty: 7
  • Przepisy: 42
  • Artykuły: 3
Zawsze bardzo chciałam iść na bal przebierańcówNiestety to nie na moją kieszeń.Postanowiliśmy więc z mężem połączyć jego urodziny,które wypadają akurat w karnawale z balem przebierańców,ale nie na sali tylko u nas w domu.Goście zostali już poinformowani i bardzo się do tego pomysłu zapalili.Już kombinują przebrania.To będzie super impreza,a zdjęcia pamiątką na całe życie

Odpowiedz na/ edytuj Bal przebierańców