Bank Smaków dla oszczędnych leniuszków

Obserwuj wątek

Odp: Bank Smaków dla oszczędnych leniuszków

Babciagramolka
Przepraszam - ale guzik prawda .Sprawdza łam i aplikację i stronę na której podobno mają się znajdować przepisy z cyklu ,, nie marnuj żywności .Wg Mnie nic interesującego . Program wybiera to co chce , a przepisy cieniutkie .Pomysł doskonały - realizacja mizerna .
Ale żeby pociągnąć temat zakładam nowy wątek - ,,Łańcuszek potraw czyli jedno z drugiego " na nasze własne podpowiedzi jak z resztek które pozostały z obiadu lub w lodówce sklecić inne danie .

Bank Smaków dla oszczędnych leniuszków

katty26
  • katty26

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witajcie! Jako nowa osoba chciałabym już na wstępie pochwalić się kulinarnym znaleziskiem. Trafiłam na książkę kucharską, która wyświetla gotowe przepisy. Co w tym fajnego? Ano to, że nie muszę szukać pomysłów na potrawę! Wystarczy, że wpisałam te produkty, które właśnie miałam w lodówce i zachomikowane w szafce kuchennej , a program pokazał mi gotowe przepisy. Wpiszcie bułki, pieczarki i masło, super grzanki Aha i Bank Smaków można pobrać do swojego komputera: http://kreatywnybazar.pl/2009/10/07/bon-apetito-wyprobuj-nowa-aplikacje-adobe-air/

Odpowiedz na/ edytuj Bank Smaków dla oszczędnych leniuszków