Bezy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Bezy

mocsłodkości
Raz tak robiłam i je ugotowałam Było śmiechu co nie miara

Odp: Odp: Odp: Bezy

ciasteczka
Możesz pianę do bez ubijać najpierw nad garnkiem z lekko gotującą się wodą. To sprawi, że cukier się rozpuści.

Odp: Odp: Bezy

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

Jakiego cukru używacie do robienia bez? Jak robiłam ostatnio to mimo iż ubijałam białka z cukrem długo na bezach widać było kryształki cukru. Co zrobić żeby się to nie powtórzyło?


Może cukier był gruboziarnisty?


Kupiłam zwykły cukier. Nie zwróciłam uwagi na wielkość :/

Odp: Bezy

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

Jakiego cukru używacie do robienia bez? Jak robiłam ostatnio to mimo iż ubijałam białka z cukrem długo na bezach widać było kryształki cukru. Co zrobić żeby się to nie powtórzyło?


Może cukier był gruboziarnisty?

Odp: Odp: Bezy

mocsłodkości
biedroneczki napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

Jakiego cukru używacie do robienia bez? Jak robiłam ostatnio to mimo iż ubijałam białka z cukrem długo na bezach widać było kryształki cukru. Co zrobić żeby się to nie powtórzyło?


Może za krótko miksowałaś?


Właśnie miksowałam tak jak zawsze, a cukier się nie rozpuścił :/

Odp: Bezy

biedroneczki
mocsłodkości napisał(a):

Jakiego cukru używacie do robienia bez? Jak robiłam ostatnio to mimo iż ubijałam białka z cukrem długo na bezach widać było kryształki cukru. Co zrobić żeby się to nie powtórzyło?


Może za krótko miksowałaś?

Bezy

mocsłodkości
Jakiego cukru używacie do robienia bez? Jak robiłam ostatnio to mimo iż ubijałam białka z cukrem długo na bezach widać było kryształki cukru. Co zrobić żeby się to nie powtórzyło?

Odpowiedz na/ edytuj Bezy