Biała czekolada w wypiakach

Obserwuj wątek

Odp: Biała czekolada w wypiakach

biedroneczki
Bardzo Wam dziękuję za cenne wskazówki.

Odp: Odp: Biała czekolada w wypiakach

mocsłodkości
misia5 napisał(a):

biedroneczki napisał(a):

Chciałam dodać białą czekoladę zamiast gorzkiej do muffinek. Jak bardzo zmieni się ciasto gdy zrobię taką zamianę? Wiem, ze kolor i smak będzie inny. Chodzi mi o konsystencję. Zmieni się czy będzie taka jak ma być?


Zmieni się konsystencja. Białą czekolada jest bardziej płynna. Ciasto będzie smaczne i to bardzo ale po upieczeniu będzie miało inną strukturę niż ciasto z dodatkiem gorzkiej czekolady  


Misia ma rację. Ciasto jest znacznie luźniejsze po dodaniu białej czekolady. Przy gorzkiej tego nie zauważyłam.

Odp: Biała czekolada w wypiakach

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
biedroneczki napisał(a):

Chciałam dodać białą czekoladę zamiast gorzkiej do muffinek. Jak bardzo zmieni się ciasto gdy zrobię taką zamianę? Wiem, ze kolor i smak będzie inny. Chodzi mi o konsystencję. Zmieni się czy będzie taka jak ma być?


Zmieni się konsystencja. Białą czekolada jest bardziej płynna. Ciasto będzie smaczne i to bardzo ale po upieczeniu będzie miało inną strukturę niż ciasto z dodatkiem gorzkiej czekolady  

Biała czekolada w wypiakach

biedroneczki
Chciałam dodać białą czekoladę zamiast gorzkiej do muffinek. Jak bardzo zmieni się ciasto gdy zrobię taką zamianę? Wiem, ze kolor i smak będzie inny. Chodzi mi o konsystencję. Zmieni się czy będzie taka jak ma być?

Odpowiedz na/ edytuj Biała czekolada w wypiakach