Biłgoraj - gdzie zjeść?

Obserwuj wątek

Odp: Biłgoraj - gdzie zjeść?

hinko
  • hinko

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hmm, bardzo apetyczne menu. Mają też chleb biłgorajski, o którym wspominałem. straciatella, jeśli szukasz potraw regionalnych to w tej restauracji masz chyba wszystko z czego lubelszczyzna słynie.

Odp: Biłgoraj - gdzie zjeść?

Renn
  • Renn

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Idealne miejsce gdzie człowiek może się najeść pysznych potraw i przy okazji odpocząć. Myślę, że sama Geslerowa oceniła by Biłgoraj jako miejsce idealne dla polskiej kuchni. Jakie ja miejsce mogę polecić ? Hmmm osobiście najbardziej lubię jadać u Sitarskiej. http://www.sitarska.pl/restauracja.html Sprawdzałem wiele miejsc w tamtej okolicy ale to mi najbardziej zapadło w pamięć.

Odp: Biłgoraj - gdzie zjeść?

hinko
  • hinko

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ooo, Biłgoraj cechuje bardzo tradycyjne i smaczne jedzenie, np. chleb biłgorajski, który robią tylko na zamówienie, ale nigdzie lepszego nie zjesz, albo bigos , pychoty. Ja przyznam, że byłem dawno na Roztoczu i w ogóle nie pamiętam nazw restauracji, tylko smaki potraw. Może spróbuj w google wpisać?

Biłgoraj - gdzie zjeść?

straciatella
Pod koniec sierpnia będę przejazdem w Biłgoraju, czeka mnie tam dłuższy postój i w związku z tym mam pytanie, czy znacie jakąś dobrą restaurację w Biłgoraju, gdzie warto zajrzeć i smacznie zjeść? Lubelszczyzna słynie podobno z pysznej regionalnej kuchni, gdzie więc znajdę takie typowe dla tego regionu specjały?

Odpowiedz na/ edytuj Biłgoraj - gdzie zjeść?