Blog kulinarny

Obserwuj wątek

Polecam!

...

zmieniono 1 raz (ostatnio 22 lut 2013 13:59 przez gotująca)

Odp: Blog kulinarny

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Droga blogera łatwa nie jest, aby zyskać czytelników trzeba naprawdę ciężkiej pracy i świetnych umiejętności - nie tylko gotowania, ale i pisania o jedzeniu, fotografowania. Bardzo ważna jest też z tego co wiem regularność. Piszę z punktu widzenia czytelnika, ale parę blogów widziałem już w swoim życiu i dla blogerów mam wielki szacunek i podziw

Na początek warto przejść chrzest nawet na portalu takim jak ten dodając przepisy i doskonaląc swój warsztat - wiele świetnych blogerek tak zaczynało

A co do domeny - nie wiem, która jest najlepsza. Warto pewnie przejrzeć te blogi, które najbardziej Ci się podobają i na nich się "wzorować".

zmieniono 2 razy (ostatnio 21 lut 2013 20:44 przez kołczu)

Blog kulinarny

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Nie wiem czy to odpowiedni temat do mojego pytania, ale wydawał mi się najodpowiedniejszy

Zauważyłam, ze dużo osób prowadzi blog kulinarny. Od jakiegoś czasu podobny pomysł chodzi mi po głowie, w takim miejscu mogłabym zaprezentować też swoje inne pasje. I moje pytanie: na jakiej domenie warto założyć? Czy jest może jakieś miejsce z blogami kulinarnymi? Miło by było mieć jakiś czytelników, a jedyne portale które przychodzą mi do głowy są bardzo mocno nieuczęszczane Jednocześnie duża ilość użytkowników jest dla mnie ważna z tego powodu, ze lubię czytać blogi innych
Z góry dzięki za pomoc

Odpowiedz na/ edytuj Blog kulinarny