Brykiet czy węgiel drzewny

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Brykiet czy węgiel drzewny

Joanna0
  • Joanna0

  • Posty: 3347
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zachęcam do wejścia na panel opinii https://panel.badanie-opinii.pl/, gdzie w łatwy sposób można wymieniać punkty na gotówkę

Odp: Odp: Odp: Brykiet czy węgiel drzewny

mocsłodkości
My ostatnio używamy brykietu. Jest moim zdaniem wydajniejszy.

Odp: Odp: Brykiet czy węgiel drzewny

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja stawiam na brykiet.

Odp: Brykiet czy węgiel drzewny

biedroneczki
ciasteczka napisał(a):

Czego używacie do grilla? Co jest lepsze i wydajniejsze?


Raz tego a raz tego. Niestety w sezonie brykiet znika jak kamfora i jak ma się ochotę na grilla trzeba użyć węgla drzewnego.

Brykiet czy węgiel drzewny

ciasteczka
Czego używacie do grilla? Co jest lepsze i wydajniejsze?

Odpowiedz na/ edytuj Brykiet czy węgiel drzewny