Budyn i kisiel domowymi sposobami.

Obserwuj wątek

Odp: Budyn i kisiel domowymi sposobami.

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Kisiel domowym sposobem robiłem wiele razy. Niestety na budyń się nie zdecydowałem Unikam nawet tego kupnego, bo zwykle podchodzi mi " wodą" jest okropny. Z chęcią spróbowałbym tego budyniu na mleku kokosowym. zapowiada się smakowicie. Moja żona uwielbia to mleko więc pewnie była by zachwycona takim budyniem

Odp: Budyn i kisiel domowymi sposobami.

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
zielonka napisał(a):

Zgadzam się, to wcale nie takie trudne. Ja uwielbiam np. domowy budyń na mleku kokosowym.


Mniam. Robiłam budyń na mleku kokosowym dawno temu ( oj bardzo dawno temu). Dobrze, że mi o nim przypomniałaś. Moje dziewczynki bardzo lubią domowej roboty budyń. Musze go kiedyś znowu zrobić.

Odp: Budyn i kisiel domowymi sposobami.

mocsłodkości
Na mleku kokosowym jeszcze nie robiłam budyniu. Jestem ciekawa jego smaku. Musi być bardzo ciekawy w smaku. Czuć aromat kokosa? Muszę kiedyś wypróbować zrobić budyń na takim mleku. Zapowiada się pysznie.

Budyn i kisiel domowymi sposobami.

zielonka
  • zielonka

  • Posty: 55
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zgadzam się, to wcale nie takie trudne. Ja uwielbiam np. domowy budyń na mleku kokosowym.

Odp: Budyn i kisiel domowymi sposobami.

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Zrobienie budyniu bez użycia gotowych mieszanek dostępnych w sklepach wcale nie jest takie trudne jak może się wydawać Wbrew pozorom to bardzo prosty i szybki sposób na wyczarowanie tego deseru samemu bez udziału zbędnej chemii

Budyn i kisiel domowymi sposobami.

agnieszkahelin
Próbowałyście kiedyś same ugotowac budyn? Same nie oznacza tu wsypania proszku z paczuszki do podgrzewanego mleka. To znaczy zrobić od podstaw taki proszek (czy raczej - mase), z ta różnicą, że bez konserwantów i regulatorów smaku. Zrobiłam ostatnio właśnie w ten sposób budyn i wyszedł świetnie! Korzystałam z artykułu na ... ( usunięte przez moderatora) . Dostępny jest tam cały przepis, wiec już nie bedę przeklejać

Odpowiedz na/ edytuj Budyn i kisiel domowymi sposobami.