Buraki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Buraki

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja lubię obie odmiany. Ta podłużna jest bardziej słodka moim zdaniem. Do barszczu używam okrągłych, a do buraków jako dodatku do obiadu podłużnych. 

Odp: Odp: Odp: Buraki

biedroneczki
Moim faworytem są podłużne buraki. Kiedy ich nie ma gotuję okrągłe, ale one po sezonie nie bardzo nam smakują. Poza tym strasznie długo się gotują. Lubię takie buraczki świeżo wyrwane z ziemi. Gotują się mega szybko i są mega delikatne

Odp: Odp: Buraki

ciasteczka
Ja najczęściej kupuję te podłużne. Jakoś bardziej nam smakują. Te okrągłe też są smaczne, ale nie zawsze można trafić na takie w odpowiednim kolorze. Najgorsze są te które po przekrojeniu mają takie białe okręgi wewnątrz. 

Odp: Buraki

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Jakie buraki najczęściej kupujecie? Wolicie to okrągłe czy może podłużne? Które są smaczniejsze i szybciej się gotują. Która z odmian będzie najlepsza na dodatek do obiadu?


Ja uwielbiam te podłużne. Moim zdaniem są smaczniejsze. Jeśli chodzi o gotowanie to nie zwracałam uwagi na to jak długo się gotują Są idealne do zupy, sałatki i tak jak piszesz dodatek do obiadu.

Buraki

mocsłodkości
Jakie buraki najczęściej kupujecie? Wolicie to okrągłe czy może podłużne? Które są smaczniejsze i szybciej się gotują. Która z odmian będzie najlepsza na dodatek do obiadu?

Odpowiedz na/ edytuj Buraki