Burger z maka - reklama i rzeczywistość

Obserwuj wątek

Odp: Burger z maka - reklama i rzeczywistość

-Natka-
  • -Natka-

  • Posty: 93
  • Przepisy: 110
  • Artykuły: 34
Teraz cała prawda wyszła na światło dzienne. To co oglądamy na zdjęciach reklamowych sieci fast foodów, a to co dostajemy różni się diametralnie. To właśnie te apetyczne zdjęcia przekonują nas do tego abyśmy kupili tą czy inną kanapkę, ale jak widać nad jednym dobrym zdjęciem pracuje cały sztab ludzi. Dlatego ja wole sobie pooglądać te zdjęcia na bilbordach niż jeść te rzeczy. Rzadko jem tego typu jedzenie i coraz częściej się przekonuję, że dostaję całkiem coś innego niż chciałam (niż to co zobaczyłam na zdjęciu) i cena nie jest adekwatna do jakości i walorów smakowych potrawy.

Odp: Burger z maka - reklama i rzeczywistość

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
Niestety, dzieci uwielbiają to sztuczne żarcie :-(

Odp: Odp: Burger z maka - reklama i rzeczywistość

Oburza mnie, że ta firma robi ludziom wodę z mózgu sprzedając g..o, nie warte żeby psu dać i robi na tym taką kasę, że stać ich na cały ten sztab marketingowców, stylistów i specjalistów od reklamy, żeby wmówić całemu światu, a przede wszystkim naszym dzieciom, że to jest jedzenie i że jest takie fajne. TO JEST DZIAŁALNOŚĆ SZKODLIWA SPOŁECZNIE- od takiego jedzenia Amerykanie a teraz i połowa Europy cierpi na otyłość i choroby serca. Nie rozumiem dlaczego rozpowszechniasz tutaj ich propagandę. W ich produktach bułka jest produktem bułkopodobnym, ser jest produktem seropodobnym itd. - ważne jedynie żeby wyglądało na reklamach.... WRRR

Odp: Burger z maka - reklama i rzeczywistość

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
dobre:-) niestety, w obecnym świecie za dużo tego "fotoszopa" :-(
Ja widziałam kiedyś film o tym, jak przygotowuje się potrawy do zdjęć - lakier do włosów, farba w spray'u....Ciekawe, czy i tutaj są stosowane tego typu praktyki? Przyznać się, kto traktuje pomidory lakierem do włosów:-)

Odp: Burger z maka - reklama i rzeczywistość

KrewkaKrystyna
super praca - stylista od jedzenia! fajnie ze tak wszystko pokazali, wlasciwie to nigdy sie nie zastanawialam nad wygladem kanapek z maka

Burger z maka - reklama i rzeczywistość

Halny
  • Halny

  • Posty: 37
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 18
Wiem, że wszyscy jemy zdrowo i rozważnie, ja jednak muszę przyznać, że czasem lubi złapać hamburgera w maku (albo fryty). Żadna reklama, raczej wstydliwa przypadłość hehe

Ale dlaczego te hambuksy na reklamach tak różnią się od sprzedawanej buły? Są z wosku? Photoshop? Ten filmik trochę rozjaśnia, mi się spodobała praca stylisty od jedzenia

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/oSd0keSj2W8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Odpowiedz na/ edytuj Burger z maka - reklama i rzeczywistość