Ceny masła

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Ceny masła

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Kiedyś piekliśmy tylko na maśle. Teraz masło do wypieków trafiana święta. W dni powszednie margaryna.

Odp: Odp: Odp: Odp: Ceny masła

biedroneczki
Otóż to. Wszystko drożeje. Szkoda że wypłaty nie idą w górę

Odp: Odp: Odp: Ceny masła

ciasteczka
misia5 napisał(a):

Piratto_pl napisał(a):

Niestety, ale ceny masła wciąż rosną. Alternatywą może być zmienienie nieco naszej diety lub po prostu wykluczenie masła dopóki ceny nie wrócą do normy.


Do masła dołączyło jeszcze kilka innych produktów. Teraz ceny niektórych rzeczy są iście kosmiczne. 


Masło i jajka tak poszły w górę że głowa mała. Zrobienie jajecznicy na maśle to już rarytas Uderza po kieszeni aż miło. Fakt jajecznica dla jednej osoby to jeszcze nie dramat ale dla rodziny z kilkorgiem dzieci to już spory wydatek.

Odp: Odp: Odp: Ceny masła

mocsłodkości
Masakra z tymi cenami. Czy ja wiem czy ceny spadną. Nadzieję trzeba mieć zawsze.

Odp: Odp: Ceny masła

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Piratto_pl napisał(a):

Niestety, ale ceny masła wciąż rosną. Alternatywą może być zmienienie nieco naszej diety lub po prostu wykluczenie masła dopóki ceny nie wrócą do normy.


Do masła dołączyło jeszcze kilka innych produktów. Teraz ceny niektórych rzeczy są iście kosmiczne. 

Odp: Ceny masła

Piratto_pl
Niestety, ale ceny masła wciąż rosną. Alternatywą może być zmienienie nieco naszej diety lub po prostu wykluczenie masła dopóki ceny nie wrócą do normy.

Ceny masła

biedroneczki
Zauważyliście jak skoczyły ceny masła? Normalnie masakra. Chciałam zrobić babeczki z kremem maślanym, ale zrezygnowałam. Użyłam bitej śmietany. U nas masło jest o 2 zł droższe niż jeszcze miesiąc temu. Koszmar jakiś.

Odpowiedz na/ edytuj Ceny masła