Chałwa

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Chałwa

mocsłodkości
Dzięki dziewczyny. Co ja bym bez Was zrobiła

Odp: Odp: Chałwa

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

mocsłodkości napisał(a):

Dostałam od męża chałwę. Moja ulubiona ale jest twarda jak kamień. Nie da się jej ugryźć, pokroić nawet łyżką skrobać. Co z niej zrobić? Do czego wykorzystać żeby nie wyrzucać?


A może zalać mlekiem. Poczekać, aż się rozpuści zagotować mleko i zrobić na nim budyń Potem utrzeć z masłem i przełożyć ciasto


Ciekawy pomysł Można też taki budyń zjeść na deser  

Odp: Chałwa

ciasteczka
mocsłodkości napisał(a):

Dostałam od męża chałwę. Moja ulubiona ale jest twarda jak kamień. Nie da się jej ugryźć, pokroić nawet łyżką skrobać. Co z niej zrobić? Do czego wykorzystać żeby nie wyrzucać?


A może zalać mlekiem. Poczekać, aż się rozpuści zagotować mleko i zrobić na nim budyń Potem utrzeć z masłem i przełożyć ciasto

Odp: Chałwa

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Dostałam od męża chałwę. Moja ulubiona ale jest twarda jak kamień. Nie da się jej ugryźć, pokroić nawet łyżką skrobać. Co z niej zrobić? Do czego wykorzystać żeby nie wyrzucać?


Ja bym starła na tarce (o ile to możliwe) i zalała gorącą kremówką. Potem ubiła na sztywno i użyła jako kremu

Chałwa

mocsłodkości
Dostałam od męża chałwę. Moja ulubiona ale jest twarda jak kamień. Nie da się jej ugryźć, pokroić nawet łyżką skrobać. Co z niej zrobić? Do czego wykorzystać żeby nie wyrzucać?

Odpowiedz na/ edytuj Chałwa