Chce sie wyzalic

Obserwuj wątek

Odp: Chce sie wyzalic

lalunia
  • lalunia

  • Posty: 270
  • Przepisy: 1993
  • Artykuły: 1
właśnie najtrudniej przeprosić ale bardzo ładnie skarbie postopiłes przepraszając

Odp: Chce sie wyzalic

teresa.rembiesa
Skarb ty chciałeś przeprosić i dobrze że to zrobiłeś i odezwałeś się w końcu,ale komu chcesz się wyżalić i na co bo nie rozumie.
pozdrawiam

Odp: Chce sie wyzalic

O! To lubię.Skarb brawo za odwagę.Super,że się wytłumaczyłeś i przeprosiłeś.Oby więcej nieporozumień na tej stronce się tak kończyło.

Odp: Chce sie wyzalic

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Witam wszystkich serdecznie!
Chcialabym dodac tutaj rowniez wiadomosci, ktore wymienilismy na priv:
Do:
Skarb
offline Napisane: 11 kwi 2009, 23:54
Temat: Odp: Ryba
Skarb napisał(a):

jadlas wogule rybe po grecku

Cos ty, tylko patrzylam na talerzyk



Od:
Skarb
offline Napisane: 12 kwi 2009, 219
Temat: ryba
powiedz prawde, robilas i jadlas rybe po grecku. Napewno nie !
Szczegóły wiadomości

Do:
Skarb
offline Napisane: 12 kwi 2009, 21:57
Temat: Odp: ryba
Skarb napisał(a):

powiedz prawde, robilas i jadlas rybe po grecku. Napewno nie !

Wiec: Moja mama ukonczyla jedno z lepszych liceum gastronomicznych. Ma wieloletnie doswiadczenie, a ja dzieki temu wiele cennych rad... Mam rowniez 2 kolezanki, ktore ukonczyly SGGW w W-wie kierunek: technologia zywnosci. I... To co ty poddajesz watpliwosci, to jest ryba w sosie greckim, serwowana na ten sam sposob w restauracjach, wiem, bo jadalam nie raz, probowalam, i od wielu lat robie i serwuje gosciom. W sumie nie wiem skad ty sie urwales(as) chyba z nieszczesliwej gwiazdki. Powodzenia zycze :]

To wszystko co zaistnialo miedzy nami. W sumie nie gniewam sie na Ciebie, bylo to dla mnie lekko niesmacznie i niezrozumiale. I do dzis nie mam zielonego pojecia, dlaczego tak zareagowales na moja rybke Rybka rybke lubic powinna Ale nie przejmuj sie, zapominam o calym incydencie i dziekuje za przeprosiny. Obys nie przesadzal z procentami, bo czasami przez jeden wybryk mozna sobie narobic klopotow, ale o tym juz wiesz. Wszystko jest juz ok. :-) Pozdrawiam wszystkich i nie gniewajcie sie na Skarba, wypil i mu odbilo, zdarza sie

Odp: Chce sie wyzalic

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
ech ci mężczyźni narozrabiają ale potem żałują mam nadzieję że przyjmie twoje przeprosiny

Odp: Chce sie wyzalic

Natala1210
  • Natala1210

  • Posty: 2155
  • Przepisy: 770
  • Artykuły: 5
No Skarbie,trochę nabroiłeś,ale myślę,że dobrze,że przeprosiłeś! Teraz tylko musisz czekać czy Sarenka przyjmie Twoje przeprosiny! Pozdrawiam!

Odp: Chce sie wyzalic

Skarb
  • Skarb

  • Posty: 270
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zuzi, fajnie to napisalas- DZIEKI

Odp: Odp: Chce sie wyzalic

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Skarb napisał(a):

Skarbie , brakowalo mi was wszystkich, co do soczku to juz jestem przyzwyczajony Zona nie jest naszej stronie , ale zaglada czesto, mozesz sobie wyobrazic jej reakcje na moj DURNY komentarz. Nie chce to drugi raz przezyc


I to jest dobre lekarstwo na chwilowe zaćmienie słońca-jak ja to mówię.
Nie ma to jak dobre kazanie.
Pozdrawiam.

Odp: Chce sie wyzalic

Skarb
  • Skarb

  • Posty: 270
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Skarbie , brakowalo mi was wszystkich, co do soczku to juz jestem przyzwyczajony Zona nie jest naszej stronie , ale zaglada czesto, mozesz sobie wyobrazic jej reakcje na moj DURNY komentarz. Nie chce to drugi raz przezyc

Odp: Chce sie wyzalic

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
No Skarbie stawiasz wszystkim ale sam pijesz soczek

Odpowiedz na/ edytuj Chce sie wyzalic