cheese snack

Obserwuj wątek

Odp: cheese snack

krzys66
  • krzys66

  • Posty: 8
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Serki to przepyszna przekąska . Ja osobiście dałbym ciut więcej ketchupu Taki projekt jest fantastyczny ponieważ można poznać nowe produkty , tak naprawdę dzięki temu wiele osób z naszego grona po spróbowaniu zaczęło kupować przekąski serowe Cheese Snack

Odp: cheese snack

voytaz73
  • voytaz73

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Serowa przekąska Cheese Snack - dostępna w dwóch smakach: naturalny ser i ketchup. Idealna przekąska dla dorosłych i dzieci, szczególnie przy obecnych obostrzeniach w sklepikach szkolnych! To coś, co polubiła cała moja rodzina! Polecam!

Odp: cheese snack

kasiwan
  • kasiwan

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Przekąska serowa Cheese Snack wzbudziła odmienne opinie wśród moich rozmówców. Jednym smakowała innym nie. Moje dziecko 4,5 letnie nawet nie chciało jej spróbować. Lepiej smakowała przekąska original niż z ketchupem. Dopóki nie doczytałam na opakowaniu że to mozzarella to cały czas za mną chodziło z jakiego to sera zrobione. Smak original bardzo przyjemny. Ketchup niezupełnie, ale może dzieciom bardziej podejdzie do gustu. Fajna przekąska do zabrania i przekąszenia np w pracy czy szkole. Doskonale zaspokaja głód na jakiś czas. Pakowane fajnie, atrakcyjnie dla dzieci. Najlepsze z lodówki, po kilku godzinach nachodzi wodą, pewnie serwatka się oddziela. Dla smakoszy sera fajna przekąska.

cheese snack

dea.dia
  • dea.dia

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wielki plus dla tej przekąski za naturalny skład , naprawdę przypadła nam do gustu,córka się nie może doczekać aż zje i zwykle jedna to za mało. Ma być jedna keczupowa i jedna zwykła na drogę , chociaż osobiście wolę tę bez dodatków.100% sera w składzie jest naprawdę w obecnych czasach czymś niesamowitym Córka ma 4lata a sama ładnie rozpakowuje -duży plus zaopakowanie,zawsze patrzy co będzie narysowane na jej paluszku i w sumie ona pierwsza nam powiedziała że one się różnią,no cóż, dzieci widzą wszystko a Wy już próbowaliście?

Odpowiedz na/ edytuj cheese snack