Chirurg -kielce help

Obserwuj wątek

Odp: Chirurg -kielce help

daria80
  • daria80

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak wybieram lekarzy zarówno chirurgów jak i specjalistów od medycyny estetycznej to zawsze stąd: http://www.feelbeauty.eu/ tam na stronie jest wyszukiwarka miast, więc może i Kielce są (ja akurat wszystko robię w Warszawie, mam już sprawdzone od lat). Pozdrawiam.

Odp: iiiiiiiii

madzialena19
To jest post do damian1568

Odp: Odp: iiiiiiiii

madzialena19
Brak kultury w Twojej wypowiedzi.Jeśli ktoś jest" kulturalny", dobrze wychowany nie wdaje się w takie dyskusje. Brak totalnej "ogłady".

Odp: iiiiiiiii

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
brawo

Odp: Odp: Odp: iiiiiiiii

Ona usunęła swoje wypowiedzi, ale te wulgarne zostawiła a ja usunęłam te wulgarne i przy okazji Smakosza.

Odp: Odp: iiiiiiiii

justynak223
Tit napisał(a):

bo jak cytujecie to ja nic nie poradzę


Myślałam, że smakosz sama usunęła

Odp: iiiiiiiii

bo jak cytujecie to ja nic nie poradzę

Odp: Odp: Odp: iiiiiiiii

justynak223
smakosz 1988 napisał(a):

justynak223 napisał(a):

pojemną masz d**ę skoro Ci się zmieściło tyle wykrzykników.

Moja (...) treść wulgarna została usunięta się powiększa jak mnie co niektórzy atakują.A już w szczególności jak takie su....


chyba całości nie udało ci się usunąć

zmieniono 1 raz (ostatnio 15 cze 2012 13:45 przez Tit)

Odp: iiiiiiiii

justynak223
jak nie ma czym zaistnieć to trzeba głupotą, Jakoś nie ma żadnej osoby tutaj na stronie, która by opowiadała o swoim życiu prywatnym. Nie jedna osoba brała ślub, a jakoś nikomu nie streszczała swoich problemów. To strona o gotowaniu, a nie porady przyjaciółek. I jeszcze jedno drogi smakoszu ja Cię nie wyzywam więc z łaski swojej ode mnie się odczep. Widocznie w domu Cie nie doceniają to tutaj próbujesz zawojować całe forum.

Odp: iiiiiiiii

kasiunia.1981
Smakosz jesteś po prostu żałosna!
Żal mi Ciebie.

Odpowiedz na/ edytuj Chirurg -kielce help