Choinka

Obserwuj wątek

Odp: Choinka

biedroneczki
ciasteczka napisał(a):

Kiedy ubieracie choinkę? Moje dzieci już od połowy listopada chodzą za nami i proszą o przyniesienie choinki. Chcą ją ubrać i już włączyć światełka


My ubieramy albo dzień przed Wigilią albo w dzień Wigilii.

Odp: Choinka

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

Kiedy ubieracie choinkę? Moje dzieci już od połowy listopada chodzą za nami i proszą o przyniesienie choinki. Chcą ją ubrać i już włączyć światełka


Moja najmłodsza pociecha gotowa była choinkę ubrać 1.12. Udało nam się ją jednak przekonać, że to troszkę za wcześnie. Mieliśmy choinkę przynieść w poprzednią sobotę, ale plany ze świętami i przygotowaniem do nich nam się pokrzyżowały i teraz musimy z choinką zaczekać trochę dłużej oby nie do przyszłego roku. Nie poddaję się jednak i postaram się do niej dostać, żeby całą rodzina byłą szczęśliwa Byle tylko żadne potwory z ośmioma nogami mnie nie napadły, bo pół bloku będzie wiedziało, że jestem w piwnicy i coś mnie zaatakowało Wy też tak nie lubicie pająków? Brrrr

Choinka

ciasteczka
Kiedy ubieracie choinkę? Moje dzieci już od połowy listopada chodzą za nami i proszą o przyniesienie choinki. Chcą ją ubrać i już włączyć światełka

Odpowiedz na/ edytuj Choinka