Ciasto na piernik

Obserwuj wątek

Odp: Ciasto na piernik

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Nastawię za tydzień, piernik staropolski to już u nas tradycja

Odp: Odp: Ciasto na piernik

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

ciasteczka napisał(a):

Nie wiem jak Wy, ale ja już odliczam czas do świąt Już nie mogę się ich doczekać. Niby jest masa pracy, ale uśmiech rodziny i gości jest tego wart. Kiedy nastawiacie ciasto na piernik staropolski?


Ja mam nadzieję, że zrobię ten piernik w tym roku. Jak mnie nic nie wybije z myślenia o zarobieniu ciasta to zrobię je 11.11


Ja tak piernik robiłam przez kilka lat Zrobię, zrobię no na pewno go zrobię W końcu się zabrałam i upiekłam go w zeszłym roku W tym roku będzie powtórka, bo wszystkim smakował  

Odp: Ciasto na piernik

eli_555
  • eli_555

  • Posty: 894
  • Przepisy: 1833
  • Artykuły: 12
Ja co roku robię ciasto na pierniki około 10 listopada. I ciasto leżakuje w chłodnym miejscu najkrócej przez 3 tygodnie. Napisałam pierniki bo u mnie wolą małe pierniczki niż piernik w całości.

Odp: Ciasto na piernik

mocsłodkości
ciasteczka napisał(a):

Nie wiem jak Wy, ale ja już odliczam czas do świąt Już nie mogę się ich doczekać. Niby jest masa pracy, ale uśmiech rodziny i gości jest tego wart. Kiedy nastawiacie ciasto na piernik staropolski?


Ja mam nadzieję, że zrobię ten piernik w tym roku. Jak mnie nic nie wybije z myślenia o zarobieniu ciasta to zrobię je 11.11

Odp: Ciasto na piernik

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

Nie wiem jak Wy, ale ja już odliczam czas do świąt Już nie mogę się ich doczekać. Niby jest masa pracy, ale uśmiech rodziny i gości jest tego wart. Kiedy nastawiacie ciasto na piernik staropolski?


Ja to ciasto zamierzam zrobić na dniach. Też już się nie mogę świąt doczekać

Ciasto na piernik

ciasteczka
Nie wiem jak Wy, ale ja już odliczam czas do świąt Już nie mogę się ich doczekać. Niby jest masa pracy, ale uśmiech rodziny i gości jest tego wart. Kiedy nastawiacie ciasto na piernik staropolski?

Odpowiedz na/ edytuj Ciasto na piernik