Ciekawe czemu nie dodano mojego przepisu? :D

Obserwuj wątek

Odp: Ciekawe czemu nie dodano mojego przepisu? :D

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Moze wladze nie czytaja wszystkich postow?

Odp: Ciekawe czemu nie dodano mojego przepisu? :D

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Czekam i czekam a tu wylewnych przeprosin ze strony władz za uczyniony mi afront nie widzę...Oto jak się szanuje wybitne osobistości użytkujące tę stronę.


zmieniono 2 razy (ostatnio 23 kwi 2009 15:50 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Ciekawe czemu nie dodano mojego przepisu? :D

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
No pomysł przedni....dłoń można by w końcu też zamienić na coś co mężczyznę bardziej nakręca....
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp: Ciekawe czemu nie dodano mojego przepisu? :D

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
A moze wykombinowac cos innego .... Mysle o zamienniku sztucznej puszeczki... Pasztecik polozyc na cieplej, wewnetrznej czesci dloni kobiety (przepis dla mezczyzn), przyozdobic zieleninka, doslodzic miodkiem a na szczycie ulozyc wisienke Hihihi A moze pod wisienka smietanke, taka co sie wstrzasa i rosnie pod cisnieniem No i moze by tak jeszcze.... Delektowac sie pasztetowym przysmakiem przy nastrojowej muzyce, w wieczornym blasku plomieni swiec... Mozna dodac lampeczke szampana z plasterkiem cytrynki obtoczonej cukrem...

Odp: Odp: Ciekawe czemu nie dodano mojego przepisu? :D

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Sarenka napisał(a):

No wlasnie, a moze by tak nieco zmodyfikowac przepisik i dodac cos ... co mogloby nieco zlagodzic nadzienie podtekstu, ktore tak ladnie schowales w puszeczce, proponuje dodac jakis skladnik... moze samodzielnie zrobiony... ketchup? Z ktorym moglbys rozkosznie zdrapywac... chemiczne resztki z dna puszeczki...?


Masz rację można by upiększyć to "nadzienie podtekstu" o nowe doznania sfery organoleptycznej...."rozkosznie zdrapywać" można by zastąpić "doskrobywać się rozkosznie" niby to samo a jednak o ile więcej w tym ekspresji, tej już dokonanej jak i tej tylko domniemanej. Patrząc futurystycznie "doskrobać się" to znacznie więcej niż "rozkosznie zdrapywać". Można by się nawet odważyć na stwierdzenie: rozkosznie zdrapywać to mniej więcej tak jak orgazmistycznie dodrapowywać się.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Ciekawe czemu nie dodano mojego przepisu? :D

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
No wlasnie, a moze by tak nieco zmodyfikowac przepisik i dodac cos ... co mogloby nieco zlagodzic nadzienie podtekstu, ktore tak ladnie schowales w puszeczce, proponuje dodac jakis skladnik... moze samodzielnie zrobiony... ketchup? Z ktorym moglbys rozkosznie zdrapywac... chemiczne resztki z dna puszeczki...?

Odp: Ciekawe czemu nie dodano mojego przepisu? :D

lalunia
  • lalunia

  • Posty: 270
  • Przepisy: 1993
  • Artykuły: 1
pieprzu by było za dużo hih hi

Odp: Ciekawe czemu nie dodano mojego przepisu? :D

może liczyli że w przepisie znajdzie się również odrobina pieprzu,dla podkreślenia pikanterii przepisu

Odp: Odp: Ciekawe czemu nie dodano mojego przepisu? :D

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
kiwi napisał(a):

zapraszam na mój profil, może coś znajdziesz ciekawego


Tak kunsztownej potrawy nie znajdę nigdzie nawet na Twoim profilu
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Ciekawe czemu nie dodano mojego przepisu? :D

kiwi
  • kiwi

  • Posty: 1459
  • Przepisy: 1064
  • Artykuły: 0
zapraszam na mój profil, może coś znajdziesz ciekawego

Odpowiedz na/ edytuj Ciekawe czemu nie dodano mojego przepisu? :D