co mnie wkurza !!

Obserwuj wątek

Odp: co mnie wkurza !!

ankaszym
  • ankaszym

  • Posty: 39
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Znam to... W miastach wszystko smakuje inaczej... tak smakuje chemia. Bardzo żałuję, że w Stolicy gdzie teraz mieszkam nie mam możliwości stworzenia małego ogródeczka ze świeżymi warzywkami

Odp: co mnie wkurza !!

Kwoczka
  • Kwoczka

  • Posty: 26
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
mam podobnie, mieszkalam na wsi 25lat i potem przeprowadzilam sie do Warszawy - wiec roznica jest ogromna. ja sadze borowke amerykanska, miete i bazylie - niestety na razie mam miejsca tylko na kilka rzeczy, ale mam nadzieje,ze to sie zmieni. w dodatku jesli chodzi np o borowke to mam cudowne zrodlo, bo odkrylam cudowne gospodarstwo ogrodniczne Romańskich - wejdz sobie na ich strone i poczytaj, warto

co mnie wkurza !!

Ero
  • Ero

  • Posty: 14
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
pochodze ze wsi, gdzie targ ze swiezymi ziolami i warzywami to norma. boli mnie,ze w duzych miastach te warzywa smakuja chemia. porownuje jakie produkty dostaje w miescie, a jakie mialam u siebie na wsi i chce mi sie plakac. mam to szczescie,ze wynajmuje dom z ogrodem i rozmawialam z wlascicielami czy mieliby cos przeciwko posadzeniu czegos w ogrodzie - i sie zgodzili postanowilam,ze nie bede wiecej wspierac chemicznych warzyw ,tylko bede sadzic je sama

Odpowiedz na/ edytuj co mnie wkurza !!