Co raz bliżej święta :)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Co raz bliżej święta :)

Joanna0
  • Joanna0

  • Posty: 3347
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zachęcam do wejścia na panel opinii https://panel.badanie-opinii.pl/, gdzie w łatwy sposób można wymieniać punkty na gotówkę

Odp: Co raz bliżej święta :)

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
lukrowanepierniczki napisał(a):

Wy też zaczynacie odczuwać zbliżające się święta? Co najbardziej lubicie w okresie przedświątecznym? A za czym nie tęsknicie i chętnie byście to pominęli ?


Ja uwielbiam święta i okres przedświąteczny za wszystko Nie lubię tylko masakrycznych kolejek w sklepach

Co raz bliżej święta :)

lukrowanepierniczki
Wy też zaczynacie odczuwać zbliżające się święta? Co najbardziej lubicie w okresie przedświątecznym? A za czym nie tęsknicie i chętnie byście to pominęli ?

Odpowiedz na/ edytuj Co raz bliżej święta :)