Co sądzicie o wrocławskim Mexico Bar?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Co sądzicie o wrocławskim Mexico Bar?

Lucy napisał(a):

Borubar napisał(a):

Na jedzonko czekałem ponad pół godziny.

to prawda, ale staram sie ich rozumiec, naprawde maja niezly ruch, a widac ze nie odgrzewaja....
albo masz prawdziwe jedzenie swieze i na nie czekasz albo masz z mikrofali w 3 minuty i...... sam rozumiesz - plujesz!


ALe jak płące to wymagam - ten kwadrans moge poczekac ok, ale ponad pol godziny to stanowczo za duzo gdy sie przychodzi głodnym.

Odp: Odp: Odp: Co sądzicie o wrocławskim Mexico Bar?

Lucy
  • Lucy

  • Posty: 193
  • Przepisy: 13
  • Artykuły: 0
Borubar napisał(a):

Na jedzonko czekałem ponad pół godziny.

to prawda, ale staram sie ich rozumiec, naprawde maja niezly ruch, a widac ze nie odgrzewaja....
albo masz prawdziwe jedzenie swieze i na nie czekasz albo masz z mikrofali w 3 minuty i...... sam rozumiesz - plujesz!

Odp: Odp: Co sądzicie o wrocławskim Mexico Bar?

Przychodzę do Mexico od lat i nigdzie nie jadłem tak oryginalnego jedzenia. Czuje się ten meksykański klimat a lokal również sam w sobie bardzo wyjątkowy. Jedyny minus to obsługa. Na jedzonko czekałem ponad pół godziny.

Odp: Co sądzicie o wrocławskim Mexico Bar?

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Dla mnie jest klasa sam w sobie. Bardzo dobre jedzenie bardzo fajnie podawane, rozne gliniane talerze, miseczki, miski i misy wygladajace na cos naprawde "stamtad" wprowadzaja super klimacik. Samo żarełko to poezja - potrawy sa przepyszne, bardzo starannie przygotowywanie, zawsze gorące i swieze.
Obsluga w zasadzie bez zastrzezen, choc w tak klimatycznym miejscu moznaby domagac sie troche bardziej "wczutego" personelu. Ale to tlumaczy chyba ostatni i bardzo istotny walor - ceny. Naprawde przystepne. Ok, moze nudny do bolu gyros z frytkami mozna zjesc taniej, ale jesli chcesz tego duza porcje - wyjdzie niewiele taniej. Ceny implikuja niestety wade lokalu - miejsc jest niewiele i czesto trudno jest usiasc.
Ale warto poczekac.

Co sądzicie o wrocławskim Mexico Bar?

jagna
  • jagna

  • Posty: 65
  • Przepisy: 18
  • Artykuły: 1
Swego czasu bardzo często zdarzało mi się bywać w Mexico Barze przy wrocławskim rynku. Pierwsza wizyta, kilka lat temu, była sporym przeżyciem - nigdy wcześniej nie miałam tak naprawdę kontaktu z tego rodzaju jedzeniem, a od tej pory stało sie jednym z moich ulubionych. Odwiedziłam też kiedyś meksykańską knajpkę przy naszej Bibliotece Uniwersyteckiej, ale, szczerze mówiąc - bez wrażeń. Znacie Mexico Bar? Bywacie tam? Macie tam swoje ulubione danie? Podoba wam się klimat tego miejsca?

Odpowiedz na/ edytuj Co sądzicie o wrocławskim Mexico Bar?