Co zrobić żeby awokado dojrzało ?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Co zrobić żeby awokado dojrzało ?

ciasteczka
Sposobu z kaloryferem nie próbowałam. Ciekawa alternatywa zwłaszcza w sezonie grzewczym, który teraz mamy Jak trafię na takie awokado chętnie wypróbuję Twój patent

Odp: Odp: Odp: Co zrobić żeby awokado dojrzało ?

mocsłodkości
Ja ostatnio owinęłam awokado w czarno białą gazetę i wsadziłam do szafki na kilka dni. Zadziałało bez problemu

Odp: Odp: Co zrobić żeby awokado dojrzało ?

Jagoda_Pobruc
Ale jak najbardziej, dzięki za rade

Odp: Odp: Co zrobić żeby awokado dojrzało ?

Jagoda_Pobruc
tak , o tym tez właśnie czytałam na jak szybciej ale właśnie chodziło mi o ten patent z ciepłem

Odp: Co zrobić żeby awokado dojrzało ?

biedroneczki
Jagoda_Pobruc napisał(a):

Może świata tym nie odkryję, ale ostatnio zdazyło mi się kupić awokado, które minie oszukało- pachniało pięknie, w dotyku wydawało się, że jest dojrzałe ale jednak nie. No ale co zrobić? Wygooglować . No i znalazłam sposób na jak szybciej, który mówi o tym, żeby położyć awokado na grzejnik. - faktycznie jak się zrobiło ciepłe to było pyszne


Możesz też takie awokado wsadzić do papierowej torby z bananem albo jabłkiem. Po około dwóch dniach będziesz miała dojrzałe awokado

Co zrobić żeby awokado dojrzało ?

Jagoda_Pobruc
Może świata tym nie odkryję, ale ostatnio zdazyło mi się kupić awokado, które minie oszukało- pachniało pięknie, w dotyku wydawało się, że jest dojrzałe ale jednak nie. No ale co zrobić? Wygooglować . No i znalazłam sposób na jak szybciej, który mówi o tym, żeby położyć awokado na grzejnik. - faktycznie jak się zrobiło ciepłe to było pyszne

Odpowiedz na/ edytuj Co zrobić żeby awokado dojrzało ?