Cukierki na choinkę

Obserwuj wątek

Odp: Cukierki na choinkę

ciasteczka
U mnie cukierki wiszą od samego początku, a potem z każdym dniem jest ich mniej

Odp: Cukierki na choinkę

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Przez to wszystko zapomniałem napisać, że my dajemy je od razu jak tylko ubieramy choinkę

Odp: Cukierki na choinkę

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Dajecie na swoje świąteczne drzewka cukierki? Jeśli tak to kiedy je wieszacie? Moje dzieci i mąż polują już na takie dekoracje Czekam z ich zwieszeniem bo obawiam się że znikną szybciej niż ja zawiązywałam na nich sznureczki


Jasne, że dajemy W zasadzie jest ich więcej niż samych bombek Potem trochę jej łyso, ale zawsze idzie uzupełnić dekoracje kolejną porcją słodkości

Odp: Cukierki na choinkę

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Dajecie na swoje świąteczne drzewka cukierki? Jeśli tak to kiedy je wieszacie? Moje dzieci i mąż polują już na takie dekoracje Czekam z ich zwieszeniem bo obawiam się że znikną szybciej niż ja zawiązywałam na nich sznureczki


Ja daję od razu przy ubieraniu. Dzieci wiedzą, że można je zjeść dopiero po Wigilii i za nie mogę ręczyć, bo wiem, że nie zjedzą, ale mój mąż już się coś niepokojąco za często kręci przy choince Coś czuję, że trzeba będzie dokupić cukierków, bo zaczną przy nim znikać

Cukierki na choinkę

mocsłodkości
Dajecie na swoje świąteczne drzewka cukierki? Jeśli tak to kiedy je wieszacie? Moje dzieci i mąż polują już na takie dekoracje Czekam z ich zwieszeniem bo obawiam się że znikną szybciej niż ja zawiązywałam na nich sznureczki

Odpowiedz na/ edytuj Cukierki na choinkę