cydr

Obserwuj wątek

Odp: cydr

sniadaniedolozka
Bardzo polecam robić cydr, jest inny niż ten ze skelpu. To mój niezawodny przepis:
http://photo-kuchnia.blogspot.com/2016/07/cydr-jabkowy-domowej-roboty.html

Odp: cydr

dodaaa
  • dodaaa

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
nie robiłam ale piłam u znajomych bo robią na wsi. Jak się spotkam z nimi poproszę o przepis. Ale tak między nami- zupełnie inny smak niż ten ze sklepu cydr. Intensywniejszy. Ten cydr sklepowy smakuje mi jak szmapna dla dzicie

Odp: cydr

WinoToskanii_pl
Szczerze mówiąc to ja też o tym nie wiedziałem,ale dzięki temu przepisowi być może mi się to uda,więc czemu by nie spróbować dam znać jak mi wyszedł.

Odp: cydr

wiesiek21
  • wiesiek21

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
nie wiedziałem, że można zrobić cydr w domu
chyba spróbuję

Odp: Odp: cydr

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
To w takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak go przygotować!

Odp: cydr

jadzia18
  • jadzia18

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
zdecydowanie warto nie ma porównania do sklepowego

Odp: Odp: cydr

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Super, dzięki za rady. Na pewno z nich skorzystam. Pozdrawiam!

Odp: cydr

PatrycjaO
  • PatrycjaO

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Oj warto :-) Tylko nie z z soku z kartonika a ze świeżych jabłek. Wcale nie takie trudne a jaka satysfakcja :-) Zwłaszcza, że jabłka już się zaczęły. A koszty produkcji dla posiadacza jabłonki w ogródku praktycznie żadne. Ja zaczęłam w zeszłym roku i wyszedł super, tylko z butelek połowa uciekała przy otwieraniu. Jest fajna książka o domowej produkcji cydru "cydr z polskich jabłek" - bardzo łatwym językiem napisana, a zawierająca bardzo dużo praktycznych informacji ( jak się ustrzec przed wybuchającymi butelkami też ;-) ). Polecam. Dostałam ostatnio w prezencie i nie mogę się doczekać kiedy mi jabłka dojrzeją.

cydr

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Czy ktoś z Was robił kiedyś domowy cydr jabłkowy? Czy warto samemu go przyrządzić? Podzielcie się doświadczeniami

Odpowiedz na/ edytuj cydr