Czajnik bezprzewodowy

Obserwuj wątek

Odp: Czajnik bezprzewodowy

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
Ja odkamieniam octem trochę śmierdzi ale tani łatwy sposób




Odp: Odp: Odp: Odp: Czajnik bezprzewodowy

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja osobiście co jakiś czas czyszczę czajnik bezprzewodowy cytryną. Schodzi bardzo łatwo i czajnik jest czysty. Potem muszę dokładnie go wypłukać, bo kawa o smaku cytrynu mi nie smakuje

Odp: Odp: Odp: Czajnik bezprzewodowy

mocsłodkości
Spróbuję najpierw tej cytryny. Jak ona nie pomoże to spróbuję z sodą oczyszczoną. Jak to nie zadziała kupię jej nowy czajnik i tym razem będę pilnowała go osobiście. 

Odp: Odp: Czajnik bezprzewodowy

ciasteczka
Zapomniałam jeszcze dodać, że jeśli nadal będzie osad możesz na ściereczkę dać sodę i niewielką ilość dobrego płynu do naczyń. Wnętrze porządnie wyszorować a potem kilka razy dobrze wypłukać. Nim zacznie ktoś gotować wodę w takim czajniku trzeba kilka razy wodę w nim zagotować i wylać. Chodzi o to żeby woda była wodą a nie wodą z dodatkami

Odp: Czajnik bezprzewodowy

ciasteczka
Spróbuj cytryną. Wyciśnij sok z połowy cytryny do czajnika, Skórkę przetnij na pół i wnętrzem każdej z powstałych ćwiartek zacznij pocierać wnętrze czajnika. Możesz też spróbować sody oczyszczonej. Zagotuj wodę w czajniku ( tyle ile możesz najwięcej) Wsyp opakowanie sody oczyszczonej i zostaw ja jakiś. potem przetrzyj wnętrze czystą ściereczką.

Czajnik bezprzewodowy

mocsłodkości
Babcia mojego męża ma czajnik bezprzewodowy. Niby nic nadzwyczajnego, ale chyba zapomniała, że go się w środku myje. Czym najlepiej wyszorować taki "stary" brud? Wygląda to okropnie.

Odpowiedz na/ edytuj Czajnik bezprzewodowy