Czarny pomidor

Obserwuj wątek

Odp: Czarny pomidor

ciasteczka
skuter5 napisał(a):

W jednym z naszych osiedlowych sklepików pojawiły się czarne pomidory. Szczerz mówiąc nie wiedziałem nawet, że takie są Jadł go może ktoś? Jak smakuje? Warto go kupić czy może to tylko zwykły pomidor? Do czego można go użyć?


Osobiście uwielbiam ten rodzaj pomidora. Najbardziej na kanapkach i sałatkach. Tak jak pisała misia5 ten rodzaj pomidora jest mega soczysty i słodki Udało mi się wyhodować takie małe pomidorki Będą jak znalazł do sałatki i nie przekąskę

Odp: Odp: Czarny pomidor

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
misia5 napisał(a):

Czarne pomidory zarówno te duże jak i te małe koraliki są bardzo smaczne, bardzo soczyste i słodkawe w smaku. Genialne na kanapki i do sałatek


Bardzo Ci dziękuję za tą informację Jutro kupię te pomidory i wypróbuję Nie jadłem takich jeszcze i z chęcią poznam ich smak

Odp: Czarny pomidor

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Czarne pomidory zarówno te duże jak i te małe koraliki są bardzo smaczne, bardzo soczyste i słodkawe w smaku. Genialne na kanapki i do sałatek

Czarny pomidor

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
W jednym z naszych osiedlowych sklepików pojawiły się czarne pomidory. Szczerz mówiąc nie wiedziałem nawet, że takie są Jadł go może ktoś? Jak smakuje? Warto go kupić czy może to tylko zwykły pomidor? Do czego można go użyć?

Odpowiedz na/ edytuj Czarny pomidor